Producent X1
Model X-1 SŁUCHAWKI WODOODPORNE SURGE CONTACT
Kod towaru 2010000008195
Dostępność W magazynie

199,00 PLN 299,00 PLN

Opis

X-1 Surge Contact z Panelem Sterującym

Zwycięzca Roku 2010 w The iLounge 2010!

Ten produkt to połączenie innowacyjnej technologii głośników umieszczonych w słuchawkach z panelem sterującym. X-1 Surge Contact jest kompatybilny z większością smartfonów, działa z SIRI na nowym iPhone 5 / 4S.

Zastosowana technologia w słuchawkach Surge Contact daje stu-procentową wodoszczelność, dzięki której są odporne na zanurzenie pod wodą na głębokość 3,6 m przez nie ograniczony czas, mocne pocenie się oraz płukanie po każdym użyciu. Panel sterujący zapewni Ci satysfakcję z komfortu użytkowania swojego telefonu podczas treningu. Dodatkowo do słuchawek Surge Contact dołączamy 5 zestawów wkładek pozwalających dopasować słuchawki do Twojego ucha tak, abyś mógł bezpiecznie i wygodnie trenować.

X-1 Surge Contact z panelem sterującym idealnie nadają się do wake'a, surfingu, kite'a, żeglarstwa, kajaków i wszelkich sportów związanych z wodą. W tym modelu słuchawek X-1 Audiowykorzystało Projektowanie Hydrodynamic. Polega ono na opracowaniu słuchawek tak ciętych, aby nie wystawały poza obręb ucha. Zapewnia to aerodynamiczne użytkowanie, które zmniejsza opór wiatru i zwiększa satysfakcję z dźwięku. A jest czego słuchać, ponieważ zastosowany bass przeistacza każdą muzykę w niesamowite, ciepłe brzmienie. 

Kabel dołączony do X-1 Surge Contact stworzony został z bardzo mocnego i trwałego tworzywa, który podała Twoim wymaganiom. A także zadba o Twoje bezpieczeństwo, ponieważ nie dopuści do zawinięcia się i plątania podczas ich użytkowania.

Specyfikacja techniczna:

> IPX Rating: IP8 ( wodoszczelne słuchawki )

> Projektowanie Hydrodynamic (aerodynamika)

> Przetwornik 8mm

> Przewody od słuchawek nie plączą się

> Zanurzenie na głębokość 3,6 m przez nie ograniczony czas

> Zestaw 5 wkładek (rozmiar: XS - XL)