Producent WOLKENSTÜRMER
Model Windspiel Fish
Kod towaru WS205017

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 29,99 PLN

Opis

Windspiel Fish to ozdoby o wszechstronnym zastosowaniu w kształtach przypominających prawdziwe morskie stworzonka.

Przepiękne rybki dzięki którym możesz dodać kolorowych barw w ogrodzie, na balkonie czy werandzie są jednocześnie wyjątkowymi ozdobami jak i wskaźnikami wiatru, których nie może zabraknąć w żadnym ze sportów. Wysoko cenione są przez najbardziej wymagających pilotów, którym określenie wiatru i jego prędkości jest potrzebne do rozpoczęcia zawodów czy zabawy.

Dzięki wyjątkowym modelom Fish możesz także podkreślić swoją kreatywność i oryginalność montując je jako dodatek do jednolinkowca generującego moc.  Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, odpornych na różne warunki pogodowe. Nie straszny im zarówno deszcz, jak i silne słońce. Łatwe w montażu, zaprezentują swoje piękno w każdym wybranym przez Ciebie miejscu.

Dostępne są w trzech wyjątkowych wzorach:

  •  - przedstawiający dostojnego rekina, w pięknym niebieskim odcieniu z drapieżnie otwartymi szczękami.
  •  - przedstawiający uroczą rybkę z gatunku Błazenków,  znaną każdemu z bajki dla najmłodszych.
  • - przedstawiający niesamowitą tęczową rybkę, z pięknymi wielkimi oczkami, której płetwy grzbietowe, brzuszne i ogonowe będą delikatnie falować na wietrze.

Wszystkie rybki mają długość około 45 cm.

Idealnie nadadzą się na przyjęcia na plaży. Dodadzą uroku każdej imprezie plenerowej jednocześnie umożliwiając ocenę wiatru podczas imprez sportowych.