Producent WOLKENSTÜRMER
Model Windsack Rainbow
Kod towaru WS210601
Rozmiar 60

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 23,99 PLN

Opis

Windsack Rainbow to przepiękna ozdoba o wszechstronnym zastosowaniu.   

Klasyczny tęczowy, intensywny wzór oraz trwały materiał odporny na różnorodne warunki atmosferyczne, sprawia że jest to ozdoba z wyjątkowo długim okresem eksploatacji.   

Niesamowite długie liczne ogony poruszają się już przy lekkich podmuchach wiatru, wywołując uśmiech na twarzy każdego widza.    

    

Windasck Rainbow to jeden ze wskaźników wiatru od znanej niemieckiej firmy Wolkenstuermer, które są wykorzystywane niemalże we wszystkich rodzajach sportów i cenione przez najbardziej wymagających pilotów, którym określenie siły oraz kierunku podmuchu wiatru jest niezbędnie potrzebne.

Idealnie nadaje się także na standardowy lecz zapierający dech w piersiach element zdobniczy.    

Pięknie zaprezentuje się jako dekoracja balkonu, ogrodu, werandy czy choćby pokoju dziecięcego wprowadzając do niego przyjazną atmosferę. 

Wspaniale powiewa na wietrze umocowany na lince większego jednolinkowca generującego moc jako urozmaicenie standardowego skrzydła i wyrażenie swojego własnego oryginalnego stylu.   

Model Windsack Regenboden dostępny jest w czterech wielkościach :

  • 60 cm, 
  • 90 cm, 
  • 120 cm,
  • 150 cm.    

Wszechstronność zastosowania Windsack pozwoli nie tylko poznać wiatr ale także wyrazić swoją kreatywność, tworząc niepowtarzalny styl latawców.