Promocja
Producent Peter Lynn
Model Voltage
Kod towaru VMPL3830A

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 983,20 PLN 1 229,00 PLN

Opis

Peter Lynn Voltage to najnowsza konstrukcja dedykowana wszystkim, którzy pragną piorunującej dawki adrenaliny wznosząc się na duże wysokości. Głównym zamysłem konstruktorów było zbudowanie mocnego i szybkiego skrzydła z potencjałem nie ograniczającego użytkownika. Cel został osiągnięty, poznaj nowego Voltage oferującego surową moc o jakiej mogłeś marzyć.Voltage jest skrzydłem przeznaczonym dla osób średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych. Nie jest to przeciętny latawiec, skrzydło dostarcza dosłownie masę windy oraz majestatycznie długiego hangtime’u. Przygotuj się na uczucie szybowania i lekkiego opadania. Powerkiting jest czystą przyjemnością z takim towarzyszem.

Polecamy Voltage do takich dyscyplin jak buggy oraz powerkiting, gdzie dzięki prędkości dosłownie wystrzelisz jak z procy ku niebu. Jeśli uważasz, że jesteś gotów przyjąć elektryzującą dawkę ekstremalnych odczuć, nie czekaj dłużej – Voltage sprosta Twoim wymogom. 

CHARAKTERYSTYKA:

Ekstremalna moc

Profil skrzydła został stworzony tak, by dawał ogromny hangtime oraz winde. Wysokie Aspect Ratio dostarcza szybkości poruszania się skrzydła w oknie wiatrowym, która przekłada się na siłę. Loty jakie możesz wykonać będą na najwyższym poziomie. Voltage posiada również bardzo dobry ciąg boczny niezbędny do przemieszczania się na wszelkiego typu sprzęcie.

Doskonała wydajność

Peter Lynn Voltage został stworzony by odnalazł się w każdych warunkach. Okiełznaj jego moc i wykorzystaj ją by wykonywać co chwila nowe ewolucje w powietrzu. Solidna konstrukcja, szybkość lotu, niesamowita winda oraz precyzyjne sterowanie – to wszystko składa się na ekstremalną i zarazem przewidywalną charakterystykę.

Szybkość lotu

Voltage jest bardzo szybkim skrzydłem.  Ten zabieg miał ma celu zapewnienie długiego hangtime’u. Jeśli nauczysz się wykorzystywać płynnie żwawość Voltage, możesz śmiało osiągać duże prędkości na buggy oraz snowkite. 

Wytrzymała konstrukcja

Aby zapewnić niezawodność w każdych warunkach Voltage został stworzony z najwyższej jakości materiałów. Nowe techniki budowy skrzydeł pozwoliły na uszycie latawca silnego i odpornego na uderzenia. Dolny profil został zszyty podwójnym szwem podobnie jak punkty mocowania uzdy. Wszystkie linki wychodzące z czaszy wykonano z wytrzymałej i wstępnie rozciągniętej Dyneemy w otulinie poliestru. Punkty mocowania linek mocy oraz hamulcowych wykonano z Samson Dyneema dodatkowo zszytego dla poprawienia odporności.

CECHY:

Wloty powietrza wzmocnione taśmą

W górnej krawędzi latawca wszyto specjalną taśmę wzmacniającą wloty powietrza. Zabieg ten ma na celu poprawienie wytrzymałości podczas ewentualnych lądowań, oraz pomaga utrzymać kształt wlotów przy niższych warunkach wiatrowych.

Innowacyjne krzyżowe napełnianie komór

System który zastosowano ma na celu łatwy i płynny przepływ powietrza wewnątrz czaszy. Aby utrzymać odpowiednie ciśnienie wewnątrz latawca otwory krzyżowe umieszczono w profilach wewnętrznych. Otwory zostały wykonane w takim kształcie, by cały latawiec bez problemu radził sobie z cięższymi warunkami i nie był podatny na rozerwania. Innowacyjne podejście konstruktorów Peter Lynn bez wątpienia wyznacza standardy w projektowaniu skrzydeł.

Wstępnie rozciągnięta uzda z Dyneemy

Już nigdy nie będziesz musiał regulować uzdy. Wszystkie linki wychodzące z czaszy zostały wykonane z Dyneemy o małej średnicy. Zastosowanie tak wytrzymałych i cienkich linek zmniejsza opór powietrza poprawiając właściwości lotne skrzydła.

Podwójnie szyty profil

Podwójne szycie – podwójna wytrzymałość! Profil całego latawca został zszyty podwójnym ściegiem. Ta metoda konstrukcyjna gwarantuje długi czas eksploatacji skrzydła oraz poprawienie ogólnej jakości wyrobu.

Punkty mocowania hamulców uzdy szyte wewnątrz „zygzakiem”

Nie bez przyczyny Peter Lynn zastosował wyżej wymieniony szew. Latawce najwyższej klasy potrzebują najlepszych rozwiązań. Styl szycia zygzakiem gwarantuje niezawodność podczas lądowania oraz wyciągania ze skrzydła dodatkowej mocy pracując linkami hamulcowymi.

Żebra w kształcie „D”

Ukośne żebra umieszczone zostały pomiędzy profilami dla rozłożenia naprężeń. Technika ta pozwala połączyć wewnątrz profile, a tym samym zminimalizować ilość punktów mocowania uzdy.

Rzep transportowy do uzdy

Na środku latawca znajduje się specjalny rzep do zabezpieczenia uzdy przed poplątaniem podczas transportu. Możesz być pewien, że rozkładając latawiec w kilka chwil będziesz gotowy do uprawiania wietrznego szaleństwa.

Zakresy wiatrowe:

W zestawie otrzymujesz:

  • Skrzydło
  • Plecak
  • 4-linkowe manetki 
  • Linki z Dyneemy
  • Kotwica 
  • Instrukcja obsługi