O Szkoleniach

Latawki.pl zrzeszają instruktorów oraz pasjonatów kite z całej Polski. Oni razem z nami chcą promować każdą odmianę sportów latawcowych - landkiting, snowkiting oraz kitesurfing.

W każdym z oddziałów jako osoba "zielona" możesz spróbować swoich sił z latawcami w ramach wypadów "demo". Jeżeli chcesz odbyć pełne szkolenie - zapoznaj się z ofertą szkoleń na stronie danego miasta. Praktycznie wszyscy nasi instruktorzy szkolą na lądzie, śniegu i wodzie - zależnie od sezonu i Twoich preferencji.

Szkolenia prowadzone są na wybranych i sprawdzonych "kite spotach", w różnych częściach naszego kraju. Sprawdź na mapie oddział w Twojej okolicy !

Szkolenie kite możesz także rozpocząć (albo i dokończyć) podczas jednego z naszych wyjazdów - sprawdź w dziale "eventy" najbliższe organizowane przez nas wydarzenia w kraju i za granicą. Lataj z doświadczoną ekipą na najlepszych spotach kite!

Oprócz szkoleń i wyjazdów, organizujemy regularne warsztaty i testy sprzętu landkitowego, więcej informacje o datach tych wydarzeń znajdziesz w dziale "eventy". Podczas warsztatów instruktorzy prowadzą wydłużone kurs demo a bardziej zaawansowani kiterzy mogą do woli testować najnowsze skrzydła marek Peter Lynn, Hq Powerkites, Cross Kites, Wolkenstürmer i innych.

Szkolenia w latawki.pl

Lokalizacje szkółek

Zobacz zdjęcia ze szkoleń !