Nowość Towar polecany
Producent Peter Lynn
Model Swell V3
Kod towaru VKPL4405A

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 3 749,00 PLN

Opis

Po co ograniczać się do jednego stylu? Mieszanie ich pozwala na świeże spojrzenie, nowe wyzwania i przede wszystkim mnóstwo zabawy. To właśnie po to designerzy firmy Peter Lynn zaprojektowali Swella - aby był doskonałym kompromisem pomiędzy kitem typowo wave, a maszyną do freeride'u.

Ze Swellem możesz latać zawsze - niezależnie, czy wieje równy jak z suszarki wiatr, czy kopie po 40 knotów. Zaciągnij bar i poczuj jak kite budzi się do życia. Zaprojektowany do surfowania - Swell to odpowiedź firmy Peter Lynn na potrzeby riderów, którzy szukają w kajcie różnorodności. W tym latawcu odnajdziesz perfekcyjną mieszankę driftingu, doskonałeś zwrotności, wydajności nawet przy słabym wietrze, prędkości, łatwego restartu oraz ostrzenia na wiatr. Peter Lynn w punkt połączył doskonałą charakterystykę freeride'ową z typowymi zachowaniami latawca, potrzebnymi do jazdy na fali. Ze Swellem każda sesja będzie epicka - niezależnie od tego, czy trafisz na równie epicki warun czy nie.

Kite, który doskonale lata w każdych warunkach, tych dobrych i tych gorszych daje nam w Swellu głównie zbalansowany shape Hybrid/SLE, dzięki któremu możemy od kite'a oczekiwać stabilności, precyzji i responsywności, których oczekują zarówno wave'owcy jak i freeriderzy. Lekka, 3-tubowa konstrukcja daje maksimum stabilności oraz slack drift wtedy, gdy chcesz się skupić na ujeżdżaniu fali, a nadzwyczajne przyspieszenie da Ci power w momentach, gdy będziesz go potrzebował. Jeśli kite wpadnie Ci do wody, jego kształt pozwoli na super szybki restart, gwarantując że za chwilę ponownie będziesz na halsie. Szybki restart to też mega istotna sprawa, gdy goni Cię kolejna poważna fala, a Twój kite jest w wodzie - wtedy każda sekunda ma znaczenie!

Dechy directional to nie Twoja bajka? Wolisz tricki na twintipie i kiteloopy? Tutaj też Swell Cię pięknie zaskoczy. Szybki i zwrotny, kręci loopy tam gdzie chcesz, a one mają dokładnie tyle powera, ile od nich wymagasz. Ten kite da Ci możliwość odkrywania nowych szlaków niezależnie od preferowanego przez Ciebie stylu. Fala, czop czy flat; decha kierunkowa czy twintip; w strapach czy bez - Odkryj na nowo jak ciekawy i uzależniający jest Twój ulubiony sport, gdy masz wpięty w hak odpowiedni sprzęt.

Film