Model Wiatraczek ogrodowy
Kod towaru 100260
Dostępność W magazynie

4,99 PLN 14,99 PLN

Opis

Jeśli myślisz, że marka HQ wyczerpała już bazę pomysłów na projekty wiatraczków, to czeka na Ciebie kolejna niespodzianka! Do kolekcji właśnie dołączył Spinnee Pumpkin, który zachwyca formą nie tylko miłośnika Halloween, ale każdego miłośnika barwnych wiatraków, mającego poczucie humoru. Centralną część wiatraka tworzy podobizna zadowolonej wiedźmy, która raczej wywołuje uśmiech niż straszy. Wokół niej rozpościerają się ramiona konstrukcji, na końcu każdego umieszczona jest pomarańczowa dynia z miną sugerującą, że jest w iście szampańskim nastroju. Wystarczy delikatny podmuch, by dynie zostały wprawione w szalony taniec pełen pasji i barw. Stwarza to wrażenie, jakby wiedźma stała na tle dzikiej maskarady, w ferworze tańca i amoku zabawy. Daj się ponieść atmosferze Halloween, nawet jeśli do tego dnia jeszcze trochę brakuje.

Spinnee Pumpkin to doskonały przykład na to, że wiatrak nie musi być nudny rodem jak z jarmarku. Nie musi mieć infantylnych tęczowych kolorków ani tandetnych brokatowych wstawek. Wiatraczek HQ jest wykonany jak zawsze z najlepszych materiałów i ma solidną konstrukcję, której nie straszny nawet późnojesienny wiatr, wampiry, duchy czy czarownice.

Można go umieścić w każdym miejscu – na werandzie, w ogrodzie, pokoju, a także trzymając w ręku podczas parady przebierańców. Wszędzie zachwyci zabawnym, lekko zadziornym wyglądem i pomysłowością.

Wymiary: 20 x 41cm