Producent HQ4
Model Spacerail
Kod towaru 501922

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 85,96 PLN 85,99 PLN

Opis

Spacerail to zabawki w stylu kolejki górskiej. Każda ze zjeżdżalni daje możliwość układania swoich własnych, wyjątkowych tras dzięki elementom zmiennym.

Kolejki górskie Spacerail to zabawki nie tylko dla dzieci. Pasjonujące, rozbudowane, długie bądź krótkie trasy, możliwość budowania własnych unikalnych dróg, to zaledwie początek zalet Spacerail, które zainteresują niejednego dorosłego.

Spacerail dostępne są w różnym poziomie zaawansowania. W zależności od budowy i długości trasy i poziomu zabawki, podróże metalowych kulek z punktu startowego do punktu docelowego po szynach, mogą być szybkie i dynamiczne, bądź długie i spokojniejsze.

Absolutnym hitem jest dołączona do każdego zestawu winda zasilana na baterie. Przeniesie ona każdą kulkę z powrotem w punkt startowy, dając efekt zapętlania całej ścieżki i niekończącej się zabawy.

Możliwość tworzenia własnych torów, pobudzi wyobraźnię, wspomoże rozwój logicznego myślenia a także sprawność manualną. Jest to zabawka edukacyjna, ułatwiająca zrozumienie praw fizyki.

Każdy stworzony tor, możemy dowolnie rozbudowywać, lub zmieniać. Trasa jaką przebędą metalowe kulki może zawierać zakręty, proste, pochylenia, unoszenia czy spady jak i małe lub duże zakręcone pętle. 

W każdym zestawie Spacerail, znajduje się :

  • instrukcja montażu i zilustrowanie w języku angielskim i niemieckim, 
  • podstawa na której będzie budowany tor, 
  • metalowe proste i plastikowe elastyczne rury, 
  • przełączniki oraz inne elementy niezbędne do zbudowania kolejki górskiej. 
  • do każdego zestawu dołączone są także metalowe kulki. 
  • ilość i wielkość elementów w zestawie, jest zależna od poziomu zaawansowania toru.
  • baterie nie znajdują się w zestawie. 

Ze względu na niektóre małe elementy zalecana jest obecność osoby dorosłej podczas budowy i użytkowania zabawki przez dzieci poniżej 8 roku życia.

Zabawa z Spacerail, może być niekończącą się, pasjonująca podróżą w świat fizyki.