Producent HQ4
Model Slackline Inspiration
Kod towaru 390250
Dostępność W magazynie

171,96 PLN

Opis

Slackline " HQ Inspiration " to lina wykorzystywana w sportach w których równowaga jest podstawą.

Może służyć jednak nie tylko akrobatom. Równowaga jest potrzeba w prawie każdym sporcie, a dzięki Slackline niesamowicie łatwo możemy ją wyćwiczyć.

Linę do balansowania "HQ Inspiration" doceniają także osoby uprawiające sporty takie jak surfing, narciarstwo, sztuki walki, czy jeździectwo, gdyż ćwiczenia na niej wspomagają także rozwój szybkiego reagowania, tak zwanego "dobrego refleksu".

Do pełni gotowości wystarczy tylko, znaleźć dwa odpowiednio ustawione obiekty np. drzewa czy słupy by ją rozwinąć i zamontować. Po montażu liny możemy zacząć ćwiczenia dla poprawy swoich umiejętności i zdolności ruchowych.

Po osiągnięciu perfekcji w równowadze, możemy doskonalić się jeszcze bardziej wykonując najróżniejsze sztuczki, dodatkowo pobudzając wyobraźnię. Jest to niezwykły sposób na ćwiczenie zarówno ciała jak i umysłu.

Stackline "HQ Inspiration" została stworzona z niezwykle trwałego materiału. Maksymalne obciążenie tej liny wynosi 3000 kg, a maksymalna dopuszczalna waga użytkownika wynosi 90 kg. Stackline o szerokości 50 mm jest prosta w użyciu dzięki czemu może być używana nawet przez osoby niedoświadczone, zaczynające dopiero swoją przygodę z balansowaniem na linii. Długość tej liny wynosi 15 metrów.

W zestawie znajduje się również instrukcja z opisem montażu.