Niniejszy tekst informuje o sposobach i warunkach realizacji umowy zawartej w serwisie www.latawki.pl, oraz warunkach dokonania zwrotu zamówionego towaru, w przypadku rezygnacji z realizacji umowy.

Sprzedającym jest

Grupa Sport Sp. z o.o.
Marii Konopnickiej 3/3
72-100, Goleniów
NIP: 8561850289
Regon: 361433446

zwany także zamiennie „Usługodawcą”.

 

 • Kontakt z Usługodawcą można uzyskać:
 • pod numerem telefonu Infolinii Konsumenckiej (Infolinii): 91 882 91 55 koszt połączenia za minutę zgodnie z cennikiem operatora.
 • korzystając z adresu poczty elektronicznej: sklep@latawki.pl

§ 1 KOSZTY I TERMIN WYSYŁKI

  1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
  2. Koszt wysyłki firmą kurierską wynosi 19zł. Opcja „odbiór osobisty” nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami. Pełna tabela kosztów wysyłki poniżej.

   KOSZTY PRZESYŁEK KURIERSKICH
   przesyłka kurierska – opłata 19,00 zł
   przesyłka kurierska za pobraniem – opłata 24,00 zł

   KOSZT PRZESYŁKI POCZTY POLSKIEJ
   przesyłka priorytetowa – opłata 13,00 zł
   przesyłka pobraniowa priorytetowa – opłata 18,00 zł

 1. Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym przy każdym Towarze na stronach serwisu. Jest to orientacyjny czas dostawy. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem on-line” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu (zwykle 1-2 dni robocze).
 2. Zamówienia są wysyłane w przeciągu 24 godzin w dni robocze.
 3. Klient jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu.
X