Producent HQ
Model Podręczna piłka
Kod towaru 39017801
Dostępność Do 7 dni

77,99 PLN

Opis

Piłki Beachvolley Ball i Beach Soccer Ball to piłki idealnie nadające się nad wodę.

Siatkówka lub piłka nożna plażowa to idealny sposób na aktywne spędzanie słonecznych dni z gronem przyjaciół lub rodziną. Są to także pasje, które prowadzą do ogromnych osiągnięć, z których każdy rodzic będzie dumny. Aktywność fizyczna jest przede wszystkim ważna dla zdrowia, ale także sprawia wiele radości jeśli połączy się ją z ulubioną grą.

Piłki Schildkrot Neoprene odporne są na działanie wody morskiej. Dzięki swojej lekkości unoszą się na wodzie a każda gra w siatkówkę, lub piłkę nożną, sprawia więcej radości. Każde odbicie, rzut lub kopnięcie przychodzi z niezwykłą łatwością.

Beachvolley Ball i Beach Soccer Ball idealnie nadają się dla dzieci. Wykonane z miękkiego, trwałego materiału nie powodują podrażnień skóry. Stworzone zostały w nowoczesnym dwubarwnym stylu dzięki czemu wyróżniają się z pośród innych standardowych piłek plażowych piękną intensywną kolorystyką.

Wielkość piłek wynosi 21 cm, jest to rozmiar 5.

Dzięki piłkom Schildkrot Neoprene zabawa na plaży będzie bezpieczniejsza i sprawi więcej radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.