Producent HillBilly
Model Rękawiczki Hill Billy Full Finger
Kod towaru 808031270719

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 199,00 PLN

Opis

Profesjonalne rękawiczki ochronne HILLBILLY USA z usztywnieniem nadgarstka

Model: Full Finger - wersja z zakrytymi palcami

Teraz w kolorze czarnym, wykonane z grubszej, mocniejszej skóry oraz dodatkowymi szwami !!!

DLACZEGO WARTO CHRONIĆ NADGARSTEK ?

Bez względu na to, jaki uprawiasz sport, jakiego używasz sprzętu i jak bardzo jesteś doświadczonym zawodnikiem, jedno zawsze musisz zabrać ze sobą - własne ciało. Jedną z bardziej wrażliwych jego części są nadgarstki. Dlaczego? Tworzy go osiem drobnych kości. Dzięki takiej budowie dłoń może wykonywać bardzo precyzyjne ruchy. Niestety okupione jest to większą podatnością na uszkodzenia. Dlatego wytrawni zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę, że ochrona tego miejsca podczas uprawiania sportów wyczynowych jest szczególnie ważna. 

Rękawiczki HalfFinger - zaprojektowane tak, by chronić Twoje dłonie, dając jednocześnie pewną swobodę.

CECHY PRODUKTU

PODWYŻSZONA OCHRONA NADGARSTKÓW. Uzyskujemy ją poprzez obecność usztywniacza nadgarstka zintegrowanego z rękawiczką. Dodatkową ochronę zyskujemy dzięki wytrzymałej szerokiej i grubej taśmie opasującej, a tym samym usztywniającej, nadgarstek.

OCHRONA CAŁEJ DŁONI. Rękawiczki posiadają skórzane wstawki wzmocnione tkaniną o podwyższonej odporności na ścieranie, dzięki czemu doskonale chronią zarówno wierzchnią, jak i spodnią stronę dłoni. 

KOMFORT. Rękawiczki w całości wykonane są z naturalnej skóry oraz oddychających materiałów. Dzięki tym rozwiązaniom zapewniona jest odpowiednia cyrkulacja powietrza - dłonie nie pocą się. Zapięcie na rzepy daje możliwość odpowiedniej regulacji. W tym modelu masz dostęp do swoich palców bez zdejmowania rękawiczki.

ZASTOSOWANIEGeneralnie te ochraniacze zostały zaprojektowane dla amatorów sportów letnich, takich jak: mountainboard, rolki, landkite, czy deskorolka - rękawiczki są przemakalne. Jednak sami użytkownicy szybko stwierdzili, że wystarczy na wierzch nałożyć luźną zimową rękawicę zabezpieczającą przed wodą i już można stosować je do sportów zimowych - zestaw ten chroni znacznie lepiej niż zintegrowane z ochraniaczem, nawet najlepsze rękawice SnowBoardowe. Z uwagi na duże usztywnienie nadgarstka, nie zalecamy tego produktu do sportów w których chwyta się kierownice np. rower czy motocykl. 

DOSTĘPNE ROZMIARY I KOLORY:

Kolor: czarny

Rozmiar: XL, L, M, S

Cena dotyczy dwóch sztuk (prawa i lewa) 

Ponieważ produkt ten jest produktem amerykańskim, jego rozmiary są zaniżone w stosunku do rozmiarów europejskich. Odpowiednikiem "L" w USA jest rozmiar "XL" w Europie itd. Dlatego, zanim złożysz zamówienie, zmierz swój obwód pasa i wybierz właściwy rozmiar z tabelki. 

JAK DOBRAĆ ROZMIAR ?

1. Zmierz długość swojego środkowego palca

2. Wybierz właściwy rozmiar z tabelki

TABELA ROZMIARÓW

 Rozmiar 

 Długość środkowego palca 

S

do 6,3cm

M

6,4cm-7,6cm

L

7,7cm-8,8cm

XL

Powyżej 8,9cm +