Nowość
Producent HQ4
Model Raid Assassin
Kod towaru 450020
Rozmiar 8’
Koła 8"
Sezon 2016
Dostępność W magazynie

984,00 PLN 999,00 PLN

Opis

Przedstawiamy najnowszą odsłonę deski od HQ. ATB Raid Assassin jest deską uniwersalnego zastosowania zarówno do landkitingu jak i downhillu. Dzięki swojej niskiej wadze sprawdzi się doskonale do uprawiania freestyle�u. Jeśli szukasz czegoś co będzie uniwersalne i posłuży wiele sezonów, dobrze trafiłeś.

Deck:To połączenie lekkości drewna wraz z sztywnością i wytrzymałościąkompozytów. Dzięki warstwom materiałów sztucznych deska nabrała pop�a. Docenisz sprężystość deck�u przy skokach z latawcem. Długość blatu zaliczana jest to tych krótszych dostępnych na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszelkiego typu tricków z rotacjami. Pod stopami przyklejony jest specjalny grip, poprawiający nieślizganie się naszych stóp podczas jazdy.

Traki:W desce zastosowano standardowe traki typu skate. Są lekkie a zarazem wytrzymałe. Grubość osiek to aż 12mm. Deskę można ustawić by była skrętna jeżdżąc z górek, a po podkręceniu nakrętki kingpina dajemy jej sztywności w skręcie oczekiwanej przy jeździe z latawcem. Wszystkie połączenie gwintowane w całej desce wykonane są z utwardzalnej stali nierdzewnej.

Wiązania:Standardowe, proste w budowie wiązania rzepowe są doskonałą alternatywą dla desek wyposażonych w system grzechotkowy. Wiązania świetnie trzymają stopę, są szerokie i wytrzymałe. Wystarczą dwa ruchy ręki, a wiązania mogą być przestawione pod innego użytkownika. Ogromną zaletą jest także to, że w razie upadku deski z wysokości kołami do góry, wiązania zostaną w pozycji ustawionej wyjściowo. O wytrzymałości świadczą także metalowe L-ki mocujące wiązania do deski. Możesz zapomnieć o wiecznie pękających plastikowych L-kach.

Koła:Opony wyposażono w klasyczny bieżnik sprawdzający się zarówno na ubitym piasku jak i na trawie. To połączenie kompromisu między przyczepnością a komfortową jazdą z dużą prędkością. Felgi wykonano z lekkiego plastiku formowano na gorąco we wtryskarkach. Oparte na 5-ramiennej konstrukcji skręcanej śrubami dają lekkość oraz wytrzymałość podczas jazdy.

Cechy deski

Kompozytowy Deck

Lekkie, 12mm trucki

Lekkie 5-cio szprychowe felgi

Obniżony środek ciężkości

Nierdzewne gwinty oraz nakrętki

Wzmocnione wiązania