Nowość
Producent HQ4
Model Raid Assassin
Kod towaru 450020
Sezon 2016

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 984,00 PLN 999,00 PLN

Opis

Przedstawiamy najnowszą odsłonę deski od HQ. ATB Raid Assassin jest deską uniwersalnego zastosowania zarówno do landkitingu jak i downhillu. Dzięki swojej niskiej wadze sprawdzi się doskonale do uprawiania freestyle�u. Jeśli szukasz czegoś co będzie uniwersalne i posłuży wiele sezonów, dobrze trafiłeś.

Deck:To połączenie lekkości drewna wraz z sztywnością i wytrzymałościąkompozytów. Dzięki warstwom materiałów sztucznych deska nabrała pop�a. Docenisz sprężystość deck�u przy skokach z latawcem. Długość blatu zaliczana jest to tych krótszych dostępnych na rynku, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszelkiego typu tricków z rotacjami. Pod stopami przyklejony jest specjalny grip, poprawiający nieślizganie się naszych stóp podczas jazdy.

Traki:W desce zastosowano standardowe traki typu skate. Są lekkie a zarazem wytrzymałe. Grubość osiek to aż 12mm. Deskę można ustawić by była skrętna jeżdżąc z górek, a po podkręceniu nakrętki kingpina dajemy jej sztywności w skręcie oczekiwanej przy jeździe z latawcem. Wszystkie połączenie gwintowane w całej desce wykonane są z utwardzalnej stali nierdzewnej.

Wiązania:Standardowe, proste w budowie wiązania rzepowe są doskonałą alternatywą dla desek wyposażonych w system grzechotkowy. Wiązania świetnie trzymają stopę, są szerokie i wytrzymałe. Wystarczą dwa ruchy ręki, a wiązania mogą być przestawione pod innego użytkownika. Ogromną zaletą jest także to, że w razie upadku deski z wysokości kołami do góry, wiązania zostaną w pozycji ustawionej wyjściowo. O wytrzymałości świadczą także metalowe L-ki mocujące wiązania do deski. Możesz zapomnieć o wiecznie pękających plastikowych L-kach.

Koła:Opony wyposażono w klasyczny bieżnik sprawdzający się zarówno na ubitym piasku jak i na trawie. To połączenie kompromisu między przyczepnością a komfortową jazdą z dużą prędkością. Felgi wykonano z lekkiego plastiku formowano na gorąco we wtryskarkach. Oparte na 5-ramiennej konstrukcji skręcanej śrubami dają lekkość oraz wytrzymałość podczas jazdy.

Cechy deski

Kompozytowy Deck

Lekkie, 12mm trucki

Lekkie 5-cio szprychowe felgi

Obniżony środek ciężkości

Nierdzewne gwinty oraz nakrętki

Wzmocnione wiązania