Producent XCel
Model Pianka męska XCEL SLX Fullsuit 5/4/3 MT
Kod towaru 3607865561744
Rozmiar MT
Dostępność Do 7 dni

499,00 PLN 899,00 PLN

Opis

Pianka męska XCEL SLX Fullsuit 5/4/3

Twórcy firmy Xcel stosują w swych piankach złotą zasadę, że im mniej szwów, tym lepsza elastyczność! SLX Offset Zip to niezwykle wygodny i dobrze dopasowujący się do ciała model. Klatka piersiowa jest gumowana dla lepszego komfortu termicznego, natomiast reszta pianki pokryta jest warstwą nylonu zwiększającą elastyczność i zapewniająca wysoki komfort noszenia.

Rozwiązania techniczne:

  • Minimalna ilość szwów zwiększa elastyczność podczas ruchu, a miejsca zgięć stawów są specjalnie wyprofilowane w celu uzyskania większej swobody ruchów.
  • UltraStretch Neoprene - maksymalnie rozciągliwy i odporny na rozdarcia neopren.
  • Thermobamboo Lining - wewnętrzna podszewka z włókna bambusa i włókien pochodzących z recycklingu wykonana na klatce piersiowej oraz w dolnych partiach ciała, która doskonale trzyma ciepło.
  • DuraFlex Knees - niezwykle mocne panele wzmacniające na kolanach, które są trwale naszywane na piankę, dzięki czemu gwarantują dużą elastyczność tej części protektora, a więc wytrzymałość i odporność na rozklejenia.
  • OS Offset Zip System - zamek błyskawiczny umieszczony skośnie, obniża ciśnienie wywierane na kręgosłup i zapewnia większą swobodę ruchów. System obejmuje regulowany, zapinany na rzep kołnierz. Cały system pozwala na łatwe zapięcie pianki, bez pomocy drugiej osoby.
  • Wszystkie szwy w piankach Xcela są klejone.
  • Elastyczna i dobrze przylegająca konstrukcja kołnierzyka zapobiega dostawaniu się wody do wewnątrz.

Jeżeli szukasz wygodnej i dobrze chroniącej przed wodą i wiatrem pianki na chłodniejsze dni, to sprawdź model SLX 5/4/3 od Xcela!