Promocja
Producent Peter Lynn
Model Peter Lynn Twister 7.5 complete
Kod towaru VMPL3575RH

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 1 299,00 PLN 1 999,00 PLN

Opis

UWAGA!

Kupując dowolny rozmiar skrzydła Peter Lynn Twister w konfiguracji bar / manetki, masz możliwość zakupu niskiego trapezu Peter Lynn Base z dowolnym hakiem za 50% ceny! 

Opis trapezu znajdziesz TUTAJ.

W komantarzu do zamówienia wpisz: "Trapez za pół ceny".

Jesteś gotowy na skok?

Najnowsza odsłona legendarnego skrzydła Peter Lynn Twister została całkowicie przeprojektowana względem poprzedników. Konstruktorzy położyli nacisk na wydajność oraz moc, by dostać się w jak najkrótszym czasie do wyższych poziomów dyscyplin latawcowych, które uwielbiasz. Dzięki wysokimAspect Ratio latawiec ma większą windę niż dotychczas, jednak dzięki całkowicie nowemu profilowi pozostał stabilny i przewidywalny,  jazda pod wiatr to czysta przyjemność przy odrobinie wprawy.

Solidna i zwarta budowa skrzydła w połączeniu z nową grafiką oraz właściwościami lotnymi, sprawią że Twister zapewni Ci dużą dawkę adrenaliny podczas skoków big air. Potencjał nowego Twister’a jest w zasięgu Twojej ręki, podejmij wyzwanie, uwolnij się i wzbij ku niebu.

CHARAKTERYSTYKA:

Szeroki zakres wiatrowy

Skrzydło posiada bardzo rozległy zakres wiatrowy. Już od pierwszych lekkich podmuchów dostarczy Ci masę zabawy. Kiedy opanujesz podstawy, podkręć moc poprzez latanie nim w coraz mocniejszych wiatrach. Poznasz moc wprost stworzoną do wznoszenia się w przestworza. Twister został stworzony głównie do skoków, lecz ze względu na wystarczający ciąg boczny z powodzeniem może być wykorzystywany jako napęd do mountainboardów, wózków buggy oraz snowboardu czy też nart.

Znakomita winda

Twister dostarcza ogrom energii w górę. Jego potencjał do skoków jest ogromy. Konstruktorzy mimo zapewnienia dużej mocy, zachowali płynną charakterystykę całej konstrukcji. Twister’a ciężko porównać do innych skrzydeł dostępnych na rynku, Twister jest wyznacznikiem w swojej klasie.

Niesamowita stabilność

Peter Lynn Twister został obdarzony nowym profilem. Dzięki stabilności możesz być pewien, że skrzydło nie zawiedzie Cię w żadnym momencie. Niezawodność i niesamowite właściwości sprawią, że od pierwszego lotu zakochasz się w swoim latawcu. Z pewnością od pierwszego startu każdego kolejnego dnia będziesz przeglądał prognozy pogody w poszukiwaniu wiatru.

Płynne dostarczanie mocy

Dopracowana konstrukcja gwarantuje, że latawiec dostarcza energii w kontrolowany sposób. Nie znajdziesz tutaj nagłego i nieprzewidzianego wzrostu mocy. Nawet przelatując przez power zone zawsze będziesz wiedział czego możesz spodziewać się po skrzydle. Zminimalizowana i cienka uzda zmniejsza opór powietrza, i przyczynia się do bardzo ważnych cech jakimi są stabilność i przewidywalność.

CECHY LATAWCA:

Innowacyjne krzyżowe napełnianie komór

System który zastosowano ma na celu łatwy i płynny przepływ powietrza wewnątrz czaszy. Aby utrzymać odpowiednie ciśnienie wewnątrz latawca otwory krzyżowe umieszczono w profilach wewnętrznych. Otwory zostały wykonane w takim kształcie, by cały latawiec bez problemu radził sobie z cięższymi warunkami i nie był podatny na rozerwania. Innowacyjne podejście konstruktorów Peter Lynn bez wątpienia wyznacza standardy w projektowaniu skrzydeł.

Niezwykle wytrzymałe materiały

Poszycie latawca wyprodukowano z lekkiego i wytrzymałego materiału o nazwie Mirai Ripstop-Nylon 40D. Do wytworzenia profili wewnętrznych użyto tego samego tworzywa lecz o gramaturze 70D. Zabieg ten ma na celu zwiększenie sztywności konstrukcji przy zachowaniu niskiej wagi oraz poprawienie właściwości lotnych

Wstępnie rozciągnięta uzda z Dyneemy

Już nigdy nie będziesz musiał regulować uzdy. Wszystkie linki wychodzące z czaszy zostały wykonane zDyneemy o małej średnicy. Zastosowanie tak wytrzymałych i cienkich linek zmniejsza opór powietrza poprawiając właściwości lotne skrzydła.Wloty powietrza wzmocnione taśmą

W górnej krawędzi latawca wszyto specjalną taśmę wzmacniającą wloty powietrza. Zabieg ten ma na celu poprawienie wytrzymałości podczas ewentualnych lądowań, oraz pomaga utrzymać kształt wlotów przy niższych warunkach wiatrowych.Zszywane zakończenia linek

Zszywanie końcówek linek jest zabiegiem który nadaje wytrzymałości i trwałości połączenia, dodatkowo minimalizuje opór powietrza podczas lotu. Linki w latawcu zostały obszyte otuliną z Dynacor’u odpornego na przecieranie.Żebra w kształcie „D”

Ukośne żebra umieszczone zostały pomiędzy profilami dla rozłożenia naprężeń. Technika ta pozwala połączyć wewnątrz profile, a tym samym zminimalizować ilość punktów mocowania uzdy.

W zestawie otrzymujesz:

 • Skrzydło
 • Plecak
 • Manetki bądź bar
 • Kitekiller
 • Wytrzymałe kolorowe linki z 
 • Kotwica z pokrowcem
 • Instrukcja obsługi

Długości i wytrzymałości linek:

 • Twister 3.0m2 18m 200/100kg
 • Twister 4.0m2 20m 200/100kg
 • Twister 5.5m2 20m 200/100kg
 • Twister 7.5m2 20m 200/100kg

Kolorystyki:

 • Twister 3.0m2 czerwone wino - szary – biały
 • Twister 4.0m2 ciemno szary - zielony – limonka
 • Twister 5.5m2 czarny - czerwone wino – biały
 • Twister 7.5m2 morski - szary - pomarańczowy