Producent Peter Lynn
Model Peter Lynn Spreader Bar Prodigy
Kod towaru AAPL0043
Dostępność W magazynie

425,00 PLN

Opis

Bloczkowe spreadery, to spreader bary, które zamiast haku na końcu posiadają bloczek. Podczas napędzania pojazdu latawcem, warto sobie ułatwić jazdę odciążając ręce. Uzyskuje się wtedy czucie podobne do obsługi 2-linkowego latawca. Bloczek zamontowany zamiast haka posiada łożysko, więc ruch manetki jest płynniejszy niż kiedykolwiek. Wpięcie i wypięcie z trapezu jest bardzo proste, dlatego można zmieniać styl jazdy z hooked na unhooked w dowolnym momencie.

Jeżeli szukasz rozwiązania najlepszego z najlepszych to spreader wheel bar Prodigy będzie twoim wyborem. Unikalna kombinacja maksimum funkcjonalności ze wszystkimi cechami high-endowych produktów oraz legendarna jakość wykonania Peter Lynn nadają temu spreaderowi elitarnej wartości. Przednia część spreadera może poruszać się w górę, w dół, na boki oraz okręcać się! Dzięki temu hakowi osiągniesz fenomenalny komfort i zaskoczysz swoich znajomych.

Spreader Prodigy został zaprojektowany dla środowiska buggyriderów, dlatego na tej platformie sprawdzi się najlepiej. Podczas zwrotów na buggy i wykonywaniu loopów, linki skręcają się wokół siebie, dzięki krętlikowi zastosowanemu w tym sprederze – odkręcisz je w sekundę! Peter Lynn Prodigy jest wyposażony w mały plastikowy zaczep, który chroni twoją linkę przed przypadkowym wypięciem się z trapezu podczas jazdy.