Promocja
Producent Peter Lynn
Model Peter Lynn Phantom 6 white/sea blue
Kod towaru VMPL3106B

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 1 999,00 PLN 2 879,00 PLN

Opis

LEGENDA ZNÓW POWRACA! NOWY PHANTOM!

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych skrzydeł powraca na rynek w nowej odsłonie. Tym razem z większą siłą, prędkością i wydajnością. To high-end’owe skrzydło z wysokim Aspect Ratio zabierze Cię na ekstremalny poziom jazdy na mountainboardzie, buggy, snowkite oraz kitesurfingu.

Phantom 2 to uniwersalny latawiec z najwyższej półki. Technicznie zaawansowany profil w połączeniuz wysokim AR sprawia, że każdy kto weźmie go w swoje ręce, już nigdy go nie zechce oddać.

Peter Lynn Phantom 2 posiada wszystkie cechy, które miał w sobie jego poprzednik. Jednocześnie w skrzydle wykorzystano doświadczenia firmy z ostatniej dekady i wdrożono w charakterystykę udoskonalenia.

Phantom 2 jest znany na całym świecie dzięki ekstremalnej windzie, prędkości lotu oraz stabilności. Firma Peter Lynn nadała latawcowi nowy odświeżony wygląd, który jest bezprecedensowy.

CHARAKTERYSTYKA:

Ekstremalny zakres wiatrowy

Phantom 2 posiada najszerszy zakres wiatrowy pośród wszystkich latawców z rodziny Twinskin. Nie będziesz potrzebował innych latawców, by obsłużyć na spocie większość warunków wiatrowych. W nowym Phantomie 2 zastosowano system VPC, a jego dolny zakres wiatrowy jest najlepszy z wszystkich rodzimych poprzedników.

Phantom 2 18m2 wzbije się w górę i dostarczy zabawy przy zaledwie 2,5m/s!

Auto-Zenit

Gdy tylko puścisz bar, będąc wpiętym w chickenloop, latawiec automatycznie poszybuje do zenitu. Ta cecha jest idealnym ułatwieniem zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. Pozwala na chwilę odpoczynku bez lądowania latawca, poprawienie sprzętu, wpięcie deski snowboardowej czy też rozmowę telefoniczną lub przejrzenie nowych ofert na latawki.pl. Firma Peter Lynn jako jedyna na świecie stworzyła i opatentowała latawce z tą cechą.

Stabilność

Każdy latawiec Twinskin charakteryzuje się ogromną stabilnością w powietrzu. Tak też jest w tym przypadku. Dzięki zamkniętokomorowej konstrukcji oraz jedynym w swoim rodzaju kształcie Phantom 2da Ci pewność i poczucie bezpieczeństwa podczas wykonywania nowych tricków. Dzięki redukcji szkwałów przez specjalny profil, będziesz zdolny do dłuższej zabawy przy mniejszym zmęczeniu.Phantom 2 sprawdzi się także doskonale w warunkach silno wiatrowych, które nie należą do najrówniejszych na śródlądziu. Przy każdym ruchu barem skrzydło natychmiast zareaguje, zaciągnięcie baru nawet o centymetr da odczuwalny przyrost mocy - a przy pełnym zaciągnięciu drążka podczas skoku winda z pewnością Cię zaskoczy!

Szybkość w locie

Dzięki opracowaniu zaawansowanego profilu z wysokim AR, Phantom 2 w całym oknie wiatrowym lata bardzo szybko. Przekłada się to na moc jaką generuje. Natychmiastowe odzyskanie prędkości po skoku już nigdy nie będzie problemem! Zwolennicy kiteloop’ów docenią szybkość nowego Phantoma 2, z którym czeka ich masa adrenaliny.

Niesamowita winda

Połączenie dużej siły ciągu jaką oferuje Phantom 2 z wysokim Aspekt Ratio daje nam ogromne pokłady mocy, która wzniesie nas ku górze na zapierającą dech w piersiach wysokość. Phantom 2 posiada największą windę z dotychczasowych Twinskin’ów. Skoczysz na nim jeszcze energiczniej i szybciej niż kiedykolwiek. Do oddania skoku nie potrzebna jest duża przyczepność, z którą są problemy szczególnie na twardej i zbitej plaży, a także na lodzie. Te skrzydło wyciąga ku górze bez najmniejszych problemów w każdych warunkach. 

CECHY:

Aspekt Ratio

Współczynnik AR usytuował się na poziomie 5,6.Zapewnia to latawcowi dużą stabilność oraz ogromną szybkość w powietrzu, która przekłada się na siłę jaką generuje.

Opatentowana wklęsła krawędź natarcia

Specjalnie zaprojektowana krawędź natarcia zwiększa zakres depower’u oraz ogólny zakres wiatrowy. Krawędź natarcia posiada mniej szwów niż pozostałe Twinskin’y, daje to mniejszy opór podczas lotu i więcej mocy.

Trój warstwowy materiał

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie trójwarstwowego materiału, otrzymujemy najwyższą trwałość na rynku. Szwy w Phantomie 2 są dodatkowo klejone. Bądź spokojny o jego konstrukcję gdy uderzy o ziemię.

Materiał Chikara 70D

Konstruktorzy Peter Lynn postawili na wytrzymałość dając Phantom’owi 2 mocny i odporny materiał o wysokiej gramaturze 70D.  Tym zabiegiem uzyskano doskonały stosunek wagi do wytrzymałości.

Wzmocnienia z kevlaru

Phantom 2 posiada specjalne wstawki z wytrzymałego kevlaru. Zastosowano je zarówno w dolnej jak i górnej krawędzi.

Sprytnie umieszczone wzmocnienia

Na tipach latawca jak i w jego wnętrzu rozmieszczono strategicznie pasy materiału zwiększające wytrzymałość i żywotność konstrukcji. Dzięki wewnętrznym wstawkom, obciążenie materiału rozkłada się równomiernie. Zabieg ten redukuje silne i krytyczne naprężenia w czaszy które w sytuacjach ekstremalnych mogłyby spowodować rozdarcie materiału. Konstruktorzy pomyśleli o wszystkim tak, aby Twój latawiec spędzał czas w powietrzu, a nie w serwisie!

Dwa wloty powietrza do napełnienia

Skrzydło wyposażone jest w dwa wloty powietrza służące do napompowania go przed lotem. Zastosowanie takiego rozwiązania jest bardzo efektywne. Daje to nam po pierwsze szybszy czas napełnienia czaszy, a po drugie wyższe ciśnienie powietrza które panuje w latawcu. Otrzymujemy zatem wyższą wydajność i żwawość skrzydła od samego początku zabawy.

Pojedynczy zamek do wypompowania powietrza

Aby spakować szybko i łatwo latawiec konstruktorzy PeterLynn zastosowali pojedynczy zamek deflacyjny. Otwórz go i spakuj skrzydło precyzyjnie w krótkim czasie.

Mnogość ustawień

Dzięki zastosowaniu systemu trymowania VPC, mamy możliwość ustawienia go do własnych preferencji. Chcesz by latawiec generował więcej mocy, miał niższe siły na barze a jednocześnie duży depower? Nic prostszego! Ustaw go dokładnie tak, jak lubisz - możliwości konfiguracyjnych masz na prawdę dużo!

Regulacja prędkości lotu i mocy

Wewnętrzne paski w tipach służą do regulacji szybkości oraz zwrotności. Ich poluzowanie/ściągnięcie zajmie Ci dosłownie chwilę! Centralny pasek odpowiedzialny jest za moc jaką generuje latawiec. Zmieniałeś często latawce bo nie mogłeś dobrać idealnego pod swoje preferencje? Ten latawiec jest stworzony dla Ciebie, ustawisz go całkowicie pod swoje upodobania.

Ponumerowane linki

Każda linka i jej mocowanie są oznaczone. Już nigdy nie pomylisz się podłączając latawiec do baru.

Pomocne rzepy - Launch Assistant

W celu zapewnienia bezproblemowego samodzielnego startu latawca, Phantom został wyposażony w sprawdzony system Launch Assistant. Są to małe rzepy na każdym z tipów latawca, które przytrzymają linki w pozycji gotowej do startu w czasie, gdy Ty przygotowujesz latawiec i idziesz do baru. Nic Ci się nie poplącze ani nie przewinie pod spodem! Nie potrzebujesz kolegi - pomocnika do wystartowania latawca - latawiec ma takiego pomocnika już wbudowanego - poradzisz sobie sam!

Latawiec dostępny jest w kolorach:

  • Czarny/Zielony/Biały
  • Niebieski/Czarny/Szary
  • Czerwony/Czarny/Szary
  • Pomarańczowy/Czarny ( tylko wersja 24m2 – dostępna na specjalne zamówienie)

Peter Lynn Phantom 2 jest dostępny jako sam latawiec (KO – kite only) bądź w zestawie gotowym do lotu z linkami i barem (RTF - Ready To Fly,).

W zestawie KO znajdziesz:

  • Latawiec Peter 
  • Oryginalny plecak
  • Sztywne profile do latawca (aluminiowe sticki)
  • Torba na piasek lub śnieg ułatwiająca samodzielny start
  • Instrukcja użytkowania
  • Naklejka 

W zestawie RTF znajdziesz:

Wszystko to co w zestawie KO, oraz

bar Peter Lynn Nawigator TS z linkami o wytrzymałości 350/350kg.