Producent WOLKENSTÜRMER
Model Papagei
Kod towaru WS1121
Dostępność W magazynie

69,99 PLN

Opis

Latawiec Papagei od marki Wolkenstürmer pozwala marzycielom przenieść się w świat baśni i fantazji, natomiast zwykłym wyjadaczom chleba gwarantuje niezapomniane wrażenia rodem z rajskiej, odludnej wysepki, gdzie praca na kilka etatów i problemy życia codziennego nie mają wstępu. 

Dzieci odnajdą w tym latawcu spełnienie swych magicznych wyobrażeń, a prawdziwych znawców ornitologii zachwyci kształtem i bogatą paletą barw. Nikt nie oprze się uspokajającemu tańcowi tego rajskiego ptaka na wietrze.

Wspaniała gra kolorów odprężą największego pracoholika i zaciekawią każdego gapia. Pociechy będą zachwycone mogąc panować nad tak ogromnym, dzikim ptakiem, a panie nie przejdą obojętnie pod unoszącą się feerią barw zaklętą w skrzydlate stworzenie.

Ten jednolinkowy ptak pozwoli Ci na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości pełnej przyziemnych spraw, oraz wiatrom otulić twarz i pobiec w stronę słońca trzymając za linkę.

Wspaniałe wrażenia i wyśmienity nastrój masz zagwarantowane, gdy tylko wypuścisz Papagei w przestworza.

Latawiec sprzedawany jest w wersji gotowej do lotu. Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy, by zacząć zabawę na świeżym powietrzu.

CHARAKTERYSTYKA:

  • Wymiary: 160 x 120cm
  • Konstrukcja: włókno szklane
  • Linka o wytrzymałości 12kg + nawijak
  • Zakres wiatrowy: 1.5 Bft