Producent HQ4
Model Ozdoba ogrodowa kwiat 3D
Kod towaru 101120
Rozmiar 15 cm
Wersja kolorystyczna Czerwony
Dostępność Niedostępny

17,20 PLN 61,99 PLN

Opis

Przedstawiamy nowocześnie zaprojektowane ozdoby firmy Invento HQ - Light Catchers, stworzone do ogrodu, patio lub dowolnego miejsca w domu. Podkreślą kreatywność i wzmocnią efekt tworzonej kompozycji. 

Pięknie utrzymywane światło zapewni magiczny nastrój po zachodzie słońca lub w pochmurny dzień. Idealne zarówno do urozmaicenia kompozycji kwiatowych, jak i udekorowania ogrodowych ścieżek czy ozdób w domowym zaciszu. Fluorescencyjne materiały akrylowe używane do tworzenia Light Catchers przesuwają nawet najmniejsze światło naturalne lub sztuczne o długość fali światła, dzięki czemu świecą po brzegach jakby oświetlane od środka. Daje to magiczny rezultat przykuwający uwagę każdego.

Light Catchers nie potrzebują prądu, ani baterii dlatego są idealne na każdą porę roku. Oświetlą kolorami nawet biały, zimowy dzień. Wystarczy odrobina słońca lub światła, by rozjaśniały wybraną przestrzeń intensywnością kolorów.

Light Catchers dostępne są w różnych kształtach i w różnej kolorystyce. Wykonane z wysokiej jakości materiału mrozoodpornego oraz odpornego na promienie UV.Stelaż wykonany z włókna szklanego pozwala na delikatne kołysanie się rzeźb na wietrze, dzięki czemu ich efekt staje się bardziej hipnotyzujący.

Dostępne w rozmiarach:

  • 15 cm
  • 20 cm