Nowość Towar polecany
Producent HQ4
Model One Bar
Kod towaru 12055598
Rozmiar 49 cm
Rodzaj zestawu bez leasha
Dostępność Do 7 dni

1 199,00 PLN 1 440,50 PLN

Opis

Zupełnie nowy HQ ONE-Bar, to uniwersalne narzędzie do prawidłowej obsługi skrzydeł HQ Powerkites. Bar pasuje do wszystkich modeli latawców depower, produkowanych przez HQ. Można go śmiało podpiąć zarówno do Montany, Apexa jak i Zeekai, Matrixx 3 czy Ignition 2.

Bezpieczeństwo

Bar cechuje się zastosowaniem systemu bezpieczeństwa opartego o jedną linkę. W takim rozwiązaniu po użyciu zrywki, skrzydło powiewa tylko na jednej z linek mocy, dzięki czemu praktycznie nie generuje mocy i bezpiecznie opada ku ziemi.

Prostota

Konstruując bar, projektanci przyłożyli sporo nacisku na wysoką jakość, prostotę designu i łatwość obsługi tego elementu. Dla użytkownika oddany zostaje więc bar wyposażony w bardzo prosty system trymowania oparty o klasyczną knagę, łatwą w aktywowaniu oraz uzbrojeniu zrywkę typu push out, oraz ceramiczny krętlik ułatwiający odkręcenie linek mocy. Uzupełnieniem jest tzw. simple look, dzięki czemu natychmiast odróżnimy lewą stronę od prawej. Drążek baru został powleczony pianką eva i wyprofilowany tak, aby chwyt był komfortowy i pewny. Natomiast na linkach sterowych zamocowane zostały stoper ball`e, które ułatwiają ściąganie linek podczas restartu latawca z wody. Simple and Clever

ONE-Bar dostępny jest w dwóch rozmiarach, 49 i 55 cm. W zestawie z barem dołączony jest komplet linek Dyneema 24 m.

Dostępny jest również komplet z innowacyjnym leashem HQ Powerkites z regulacją siły niezbędnej do użycia zrywki.