Od zawsze fascynował Cię wiatr? To tak jak nas! Jesteśmy jednym z największych w Polsce sklepów zajmujących się sportami latawcowymi. Znajdziesz u nas zarówno proste zabawki jak i bardzo zaawansowane latawce, które potrafią unieść człowieka! Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie wiatru!

Kite to nasza pasja i życie. Nie wyobrażamy sobie świata bez latawców i wiatru. Nie zamykamy się na tylko jeden rodzaj sportów latawcowych, właśnie dlatego tworzymy takie eventy jak Snowkite Mega Trip czy Romo Mega Trip.

Latamy na lądzie, na wodzie i na śniegu. Latamy na mountainboardach, wózkach buggy, deskach kitesurfingowych, wave`owych, na nartach i na snowboardach. Latamy na latawcach komorowych i pompowanych. Fullpower i Depower. Jak się da to latamy nawet na kurtkach. Wystarczy, że wieje.

Jesteśmy grupą zgranych ludzi, którzy lubią odwiedzać najciekawsze spoty w Europie i zabierać tam nowych zajawkowiczów. Tworząc Latawki.pl staramy się w pierwszej kolejności przekazywać naszą wiedzę i doświadczenie. Służymy radą i pomocą, bez względu na to czy szukasz małego latawca dla dziecka na prezent, czy zaawansowanego skrzydła do bicia rekordów prędkości. Znajdziesz nas na każdym kajtowo-lądowym evencie. Począwszy od zlotu w Lesznie, skończywszy na Weekendzie na Lodzie w Krynicy Morskiej.

Stworzyliśmy Kitepedie, która pozwala poznać czym w ogóle są sporty latawcowe. Stworzyliśmy oddziały terenowe Latawki.pl, które wspierają każdego podczas stawiania pierwszych kroków w latawcowym świecie. Powoli tworzymy legendę polskiego Landkitingu i Snowkitingu!

X