Promocja
Producent HQ4
Model Montana VIII
Kod towaru 118326
Rozmiar 14.0
Dostępność Do 7 dni

5 547,04 PLN

Opis

Oddaj się zabawie z najnowszym skrzydłem HQ Montana 8!

Wydajność w każdych warunkach wymaga precyzji w projektowaniu. Ósma generacja HQ Montana to zupełnie nowy latawiec. Dwa lata ciężkich starań, testów przez projektantów HQ oraz zespołu R&D zaowocowały odmienionym profilem skrzydła. Niższe niż do tej pory Aspect Ratio oraz kształt litery „C” dają latawcowi ogromną stabilność oraz poszerzają dolny zakres wiatrowy bez złego wpływu na wydajność i siłę w górę. HQ Montana 8 już od najmniejszych podmuchów zaskoczy Cię swoimi parametrami i łatwością użycia.

Skrzydła zostały stworzone z materiału o jednolitym kolorze. Ma to wpływ na wysoką jakość produkcji. Wyniki w tunelach aerodynamicznych mówią same za siebie, mamy do czynienia z arcydziełem w swojej klasie.

Wszystkie zabiegi w projektowaniu miały na celu stworzenie skrzydła o wszechstronnym zastosowaniu nadającym się zarówno do takich dziedzin jak freestyle i freeride. Łatwość użycia w połączeniu z ogromnym potencjałem sprawia, że dostaniesz się do wyższych poziomów wietrznych dyscyplin. Projektanci i inżynierowie z HQ wyciągnęli z każdego metra kwadratowego wszystko do maksimum. Jest to szczególnie zauważalne przy dolnym zakresie wiatrowym. Możesz być pewny, że jeśli latawiec przy słabym wietrze wzbije się ku niebu, zapewni Ci wystarczającego ciągu do jazdy przy zachowaniu dużej stabilności. Zwieńczeniem dzieła jest całkowicie nowy bar z nową magnetyczną zrywką bezpieczeństwa.

Charakterystyka:

Progresywność:

HQ Montana 8 jest skrzydłem z którym nauczysz się wielu nowych tricków. Jeśli będziesz miał ochotę oderwać się od ziemi wiedz, że czekają Cię długie i wysokie skoki.Ogromny hangtime zapewni Ci wystarczająco dużo czasu na wykonanie dowolnej ewolucji na niebie.

Freestyle / freeride:

Ten all-roundowy latawiec został stworzony zarówno do wznoszenia ridera ku niebu, jak i do niekończącej się zabawy freeride. Dzięki dobremu ciągowi bocznemu, mamy możliwość poruszania się na sprzęcie wszelkiej maści pod nogami. Nie ważne czy jesteś na równym czy też pagórkowatym terenie – HQ Montana 8 zabierze Cię zawsze tam gdzie zechcesz.

Zakres wiatrowy:

Skrzydło posiada bardzo szeroki zakres wiatrowy. Już od niższych warunków wiatrowych latawiec generuje wystarczającą moc by się przemieszczać. Rozmiary 12 oraz 14m2 sprawdzą się doskonale jako latawce słabo wiatrowe przy warunkach panujących w Polsce. Jeśli natomiast powieje mocniej, HQ Montana pokaże swoją szybkość i siłę. Możesz być wtedy pewien, że czekają Cię loty o jakich nie śniłeś.

Łatwość obsługi:

HQ Montana 8 jest niesamowicie prosta w pilotażu. Już od pierwszych sesji będziesz wiedział jak skrzydło zachowuje się i generuje moc w całym oknie wiatrowym. Intuicyjne prowadzenie jest właśnie tym, nad czym pracowano ponad 2 lata.

HQ Montana 8 sprzedawana jest w zestawie gotowym do lotu (Ready to Fly).

W zestawie znajdziesz:

  • Latawiec 
  • Plecak na latawiec
  • Instrukcja obsługi
  • Kompletny Bar
  • Kolorowe linki wykonane z wytrzymałej Dyneem’y w secie Y-line

Specyfikacja techniczna: