Towar polecany
Producent Peter Lynn
Model Lynx v3
Kod towaru VMPL4305

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 1 446,75 PLN 1 929,00 PLN

Opis

Wybierz swoją własną drogę!

Najnowszy Peter Lynn Lynx jest latawcem, który wyznacza trendy w dziedzinie freeride. Skrzydło jest najbardziej zaawansowaną technologicznie otwarto komorową konstrukcją dostępną na rynku. Ten 5-linkowiec o średnim Aspect Ratio wdroży Cię w świat latawców z depowerem. Łatwość obsługi, bezpieczeństwo, ogromne zakresy wiatrowe, stabilność i możliwość przemieszczania się na każdym sprzęcie pod nami, daje nam najlepszego kompana do jazdy trakcyjnej. Tylko od Ciebie zależy, w którym kierunku pójdziesz. W silniejszych warunkach wiatrowych Lynx nabiera pazura i zaskoczy nawet zaawansowanych riderów swoją żwawością i szybkością w skręcie.

Lynx został stworzony z najwyższej jakości materiałów a jego produkcja wykonywana jest przez ekspertów w fabrykach z najbardziej nowoczesnym sprzętem dostępnym na rynku. Możesz być spokojny – Lynx gwarantuje Ci długi czas eksploatacji.

Charakterystyka:

Przewidywalność i szybkość

Konstruktorzy Peter Lynn dołożyli wszystkich starań by sprostać oczekiwaniom osób początkujących i średnio zaawansowanych. Lynx jest posłuszny w każdym miejscu okna wiatrowego. Dzięki odpowiednio zbalansowanej szybkości bez utraty stabilności możemy wejść w trakcję już od najmniejszych podmuchów wiatru.

Doskonała stabilność

Stabilność skrzydła jest jednym z kluczowych cech każdego freeride’owego latawca. Lynx został gruntownie przetestowany w ekstremalnych warunkach przed wdrożeniem do produkcji. Specjalne profile wewnętrzne gwarantują ogromną stabilność nawet przy zmiennych warunkach wiatrowych. Jeśli napotkasz szkwał, zostanie on zredukowany a moc będzie przekazana płynnie bez gwałtownych szarpnięć. Wykorzystaj dodatkową siłę by jechać jeszcze szybciej!

Silny lecz łatwy w kontroli

Zaciągając bar poczujesz płynny przyrost mocy. Siła jest przekazywana intuicyjnie, już od pierwszego lotu będziesz wiedział czego można się spodziewać po skrzydle. Czekając Cię udane sesje na lądzie. W każdych warunkach wiatrowych skrzydło prowadzi się bardzo posłusznie.

Łatwość użytkowania

Peter Lynn Lynx posiada charakterystykę wybaczającą błędy. Czyni go idealną pozycją dla adeptów oraz bardziej zaawansowanych riderów, którzy chcą pozwolić sobie na większą dawkę adrenaliny przy dużych prędkościach. Lynx został wyposażony w wygodną linkę lądowania oraz restartu.

Specyfikacja:

Cechy:

Zakresy wiatrowe:

Latawiec dostępny jest w kolorystykach:

 • 5m2 Czerwony / Niebieski
 • 7m2 Żółty/ Niebieski
 • 9m2Pomarańczowy/ Niebieski
 • 11m2Ciemny niebieski/ Niebieski

Wersja RTF zawiera:

 • Latawiec  Lynx
 • Plecak na latawiec
 • Instrukcja obsługi
 • Zestaw naprawczy
 • Kompletny Bar Magnet
 • Leash
 • Linki wykonane z wytrzymałej Dyneem’y 350/350kg

Wersja KO to sam latawiec oraz plecak.