Producent WOLKENSTÜRMER
Model Latawiec reklamowy Eddy
Kod towaru LATREKWSE
Dostępność Powyżej 14 dni

5 883,72 PLN

Opis

Oferta dla 250 sztuk latawca przy nadruku jednokolorowym (dowolny kolor materiału + dowolny kolor nadruku). W przypadku większych zamówień cena ulegnie zmianie, osoby zainteresowane nadrukiem większej ilości kolorów i/lub produkcją większej ilości sztuk latawców - prosimy o kontakt.

Eddy to wyjątkowy jednolinkowy latawiec o klasycznym wyglądzie.

Latawiec to swietny pomysł na promocję Twojej firmy. Możesz zamówić latawiec z nadrukiem swojego logo lub jakiegokolwiek sloganu reklamowego. Twoja reklama poszybuje w górę i bedzie widoczna dla każdego - na latawcach jest duże pole do nadruku. Latawce reklamowe to super pomysł na reklamę!

Latawce przedstawione w ofercie wykonujemy z najwyższej jakości materiału o nazwie Ripstop poliester - co ma wpływ na ich jakość i wytrzymałość. Z tego materiału tworzy się także np. paralotnie dzięki czemu Twoje latawce będą nadzwyczaj długo cieszyły Nas swoim nieblaknącym w promieniach słońca pięknem. Lekka, elastyczna ale bardzo solidna konstrukcja z włókna szklanego jest dodatkowym atutem tego latawca.

Jakość sprzedawanych przez nas latawców reklamowych to jednak nie tylko kwestia użytych materiałów. Latawce te produkowane są przez niemieckiego producenta Wolkensturmer, którego nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Stoi za nami 30 lat doświadczeń oraz wiele dotychczasowych realizacji!

Minimalne zamówienie w przypadku latawców typu Eddy to 250 szt. Czas oczekiwania na realizację zamówienia to 8 – 12 tygodni. Nadruk na latawiec może zawierać od 1 do 4 kolorów (czterokolorowy druk to druk full color).

Charakterystyka latawców :  

Producent : Wolkenstürmer

Szerokość : 60 cm ( rozpiętość latawca )

Wysokość : 70 cm

Materiał : Ripstop poliester

Konstrukcja : Z włókna szklanego

Akcesoria : Linka z uchwytem do zwijania, pokrowiec (ewentualny nadruk na pokrowcu jest dodatkowo płatny)

Dla agencji reklamowych przewidujemy specjalne warunki - Zapraszamy do kontaktu!