Wyprzedaż
Producent KHEO
Model Kheo Bazik
Kod towaru BMKH0305

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 1 099,00 PLN 1 499,00 PLN

Opis

Światowy lider w produkcji mountainboardów, firma Kheo ma przyjemność przedstawić nam swój najlepszy model dostępny w ofercie. Kheo Bazik jest najbardziej uniwersalnym mountainboardem tej firmy. 

Deck

Konstrukcje decku wykonano z aż 9 warstw klonu kanadyjskiego. Dodatkowo dla zwiększenia wytrzymałości zastosowano dwie warstwy włókna szklanego. Wiele firm całe decki wykonuje z tworzyw sztucznych i kompozytów (podobnie jak snowboardy) dla zmniejszenia kosztów produkcji – niestety te rozwiązanie zwiększa wagę i jest bardzo utrudniającym czynnikiem do uprawiania landkitingu, gdzie każdy gram ma znaczenie. Połączenie naturalnych surowców z zaawansowanymi technologicznie materiałami daje nam wspaniały deck o dużej elastyczności, wydajności i wytrzymałości. Kheo Bazik ma 94 cm długości. Jak na tak długi deck to Bazik jest bardzo zwinny. Zaletą takiego rozmiaru jest także duża prędkość jazdy, jaką możemy osiągać na lądzie. Deck ozdobiono wspaniałą grafiką po obu stronach. 

Trucki

W Kheo Bazik zastosowano trucki typu channel. Dzięki nim mamy możliwość dostosowaniaszerokości rozstawu sprężyn do swojego stylu jazdy oraz wagi ciała. Trucki wykonano z wysokiej jakości stopu aluminium. To działanie ma na celu zmniejszenie wagi, istotne przy użyciu z latawcem. 

Koła

Oryginalny bieżnik, który nie jest spotykany w innych deskach, gwarantuje nam maksimum przyczepności na każdym podłożu. Wspaniały czerwony kolor opon zwróci uwagę każdej osoby z daleka. Opony wyposażone są w felgi, wyprodukowane z lekkiego i mocnego plastiku. 

Wiązania

Bazik’u zastosowano najbardziej uniwersalne wiązania dostępne w ofercie Kheo. Można je dostosować do każdej szerokości stopy (dzięki metalowym L-kom ze specjalnymi otworami) i rozmiaru. Wiązania są bardzo szerokie, idealnie trzymają stopy podczas ciasnych zakrętów oraz skoków. Jeśli deska spadnie nam do góry kołami, wiązania pozostaną w takiej samej pozycji jak na początku jazdy. Jest to bardzo ważna cecha podczas używania jej z latawcem, gdy jest w powietrzu. Wszystkie łączenia w desce wykonano z najwyższej jakości utwardzalnej stali nierdzewnej. Jeśli planujemy używać deskę nie tylko z latawcem, ale także do downhillu będzie to idealny wybór dla każdej osoby uwielbiającej duże prędkości. Producent pomyślał właśnie o takich osobach. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy leash mocowany do nogi. Jeśli podczas jazdy z górki deska spadnie nam z nóg, to będzie dalej w zasięgu ręki. Już nigdy nie zejdziecie ze szczytu osobno. 

CECHY:
 • Grafika po obu stronach decka
 • Lekkie 8 bądź 9 calowe koła Kheo
 • Aluminiowe trucki typu channel
 • Wszelkie łączenia ze stali nierdzewnej
 • Dziewięć warstw deski klonowej oraz dwie warstwy włókna szklanego
 • Wzmocnione wiązania
 • Waga całkowita:

6.9kg - 8 calowe opony

7.7kg - 9 calowe opony

ZAWARTOŚĆ PACZKI
 • Deska Kheo Bazik
 • Wiązania
 • Leash
 • Zestaw podręcznych narzędzi