Producent MeatFly
Model kask MeatFly Zimowy 2014/2015
Kod towaru MF2014HWL

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 239,00 PLN

Opis

Przedstawiamy rewelacyjny kask zimowy od czeskiej marki MeatFly. Kask doskonale sprawdzi się podczas uprawiania, każdego sportu związanego ze śniegiem. Nada się również do jazdy na buggy czy też mountainboardzie w chłodniejsze dni. Do wyboru są aż 4 kolorystyki. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie. 

W sezonie 2014 / 2015 projektanci postawili na wygodę użytkowania. Pierwszą ważną cechą prócz doskonałej protekcji głowy jest zastosowanie w tylnej części kasku specjalnego pokrętła do regulacji i dopasowania kasku do naszego obwodu głowy. W kasku znajduje się 5 otworów wentylacyjnych, dzięki nim nadmiar ciepła zostanie odprowadzony podczas wysiłku. W produkcie tej klasy nie mogło zabraknąć oczywiście mocowania zabezpieczającego gogle.

Profil kasku został tak zaprojektowany by był kompatybilny z większością gogli dostępnych na rynku. Kaski doskonale zgrywają się kształtem i kolorystykami z goglami Insight a także Ultima od marki Meatfly.

Dopełnieniem całego zestawu bandany Meatfly z nietuzinkowymi motywami. Chcesz być tygrysem, gorylem, kościotrupem bądź mieć maskę gazową albo brodę? Sprawdź koniecznie najnowsze Warm Mask’i.