Producent HQ4
Model Gra logiczna Addict-A-Ball
Kod towaru 501082

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 35,99 PLN 42,99 PLN

Opis

Przedstawiamy państwu rewelacyjną kulę z labiryntem od firmy Addict A Ball.

Jest to zabawka niezwykle ciekawa. Jej zwariowana konstrukcja zapewni zabawę na długie godziny, zarówno dorosłym jak i małym dzieciom poprawiając swoją sprawność manualną, opanowanie.

Lekka, wytrzymała budowa, piękna intensywna kolorystyka to dopiero początek zalet prezentowanej przez nasKuli z labiryntem.Jest to świetna zabawka na każdą okazję.

W środku tej kuli znajdują się 3 ścieżki, po których poruszać się będzie mała metalowa kula.Poruszając kulą lekko w dowolnym kierunku rozpoczniemy fascynującą przygodę w kolorowy świat przygody. Zakręty, wnoszenia, doły, zapadnie, krzyżujące się drogi czy ruchome przekładki to nieliczne z przeszkód do pokonania by dojść do celu i wygrać. Każda z trzech ścieżek znajdujących się w środku kuli, jest ponumerowana ( do 100 lub do 138 w zależności od wielkości zabawki ), by nie zgubić kierunku w jakim się poruszamy. Pozwala to na łatwe określenie jak daleko zaszliśmy i za każdym razem zaczynając od nowa dążyć do tego by poprawiać swoje osiągnięcia w tej przygodzie i być coraz bliżej wygranej. Ta niezwykła Kula z labiryntem porwie każdego w magiczny trójwymiarowy świat zabawy.

Dzięki tej wspaniałej zabawce od firmy Addict A Ball uczymy się cierpliwości i koncentracji a także rozwijamy swoje zdolności manualne i myślenie przestrzenne. To świetna rozrywka, na pochmurne popołudnia w domu, czy chwilę relaksu na słońcu.

Filmy