Nowość
Producent HQ4
Model Ignition II
Kod towaru 118710
Wersja kolorystyczna Czarny/Szary

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 2 299,00 PLN 2 816,50 PLN

Opis

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Druga generacja HQ Powerkites Ignition, to kompletnie nowe skrzydło, zaprojektowane od podstaw i z nowymi założeniami.

Tworząc ten model, inżynierowie z HQ stawiali sobie za cel uzyskanie latawca zapewniającego wysoki komfort pływania oraz bardzo dobre osiągi. Ignition II to konstrukcja oferująca użytkownikowi świetną kontrolę, łatwość sterowania oraz rewelacyjne czucie na barze. Nowy model generuje wyjątkowo dużą moc w stosunku do rozmiaru oraz jest niezwykle szybki.

Uniwersalny

Latawiec powstał z myślą o osobach, które szukają jednego uniwersalnego skrzydła, na którym będą mogli spróbować zarówno airstyle jak i wakestyle. Wszystko dodatkowo okraszone zostało wysokiej jakości materiałami i mistrzowską dbałością o szczegóły.

Wszechstronny

Jeśli szukasz trwałego i wszechstronnego latawca, który sprosta każdemu stylowi, szczególnie na początku przygody z kitesurfingiem, to Ignition II jest właśnie tym czego szukasz. Na tym latawcu szybko załapiesz podstawy, a Twoje doświadczenie z każdą sesją będzie rosnąć w równym tempie co wysokość Twoich skoków.

Idealny na start

Bardzo szybka reakcja na ruchy barem, bezpośrednie czucie skrzydła i duży ciąg generowany przez latawiec sprawiają, że Ignition II to idealna propozycja dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Latawiec oferuje sporą windę i hangtime, dzięki czemu nie tylko możesz skoczyć wysoko, ale również wylądować spokojnie i stylowo. Z myślą o początkujących, projektanci Ignition II skupili się przede wszystkim na dolnym zakresie wiatrowym. Z tym latawcem możesz śmiało pływać na mniejszym niż inni rozmiarze, ciesząc się jego mocą i prędkością. Skrzydło jest klasyczną deltą z trzema tubami poprzecznymi, co sprawia, że nie tylko świetnie lata, ale również wyjątkowo łatwo restartuje po upadku do wody.

Latawiec dostępny jest w wersji KO (kite only) oraz RTF (Ready To Fly)

W zestawie KO znajdziesz:

  • Latawiec w wybranym rozmiarze
  • Plecak
  • Wielojęzyczną instrukcję obsługi wraz z poradnikiem

Zestaw RTF wyposażony jest dodatkowo w HQ ONE-Bar odpowiedni dla danego rozmiaru latawca (49 cm lub 55 cm).