Producent Peter Lynn
Model Hype 2016
Kod towaru VMPL5313
Sterowanie Strapy
Sezon 2016
Wersja Ready To Fly

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 249,00 PLN

Opis

Najnowszy Peter Lynn Hype  jest latawcem przeznaczonym dla całej rodziny. Skrzydło zostało stworzone w konstrukcji otwartokomorowej sterowanej dwiema linkami.

Jego niezwykle przyjazna charakterystyka lotu w połączeniu z łatwością użycia sprawiają, że latawiec stanie się nieodłącznym kompanem podczas wyjazdów. Bez względu na wiek oraz Twoje doświadczenie, Hype  wdroży Cię płynnie w świat latawców komorowych.

Odporna i mocna konstrukcja wykonana z najlepszych materiałów, gwarantuje długi czas eksploatacji oraz ogromną wytrzymałość na uszkodzenia. Hype  w nowej odsłonie został obdarzony ciekawą szatą graficzną z wyraźnymi barwami przyjemnymi dla oka. Cały komplet mieści się w małym pokrowcu. Zawsze znajdzie się na niego miejsce, nawet w aucie zapakowanym po brzegi.

CHARAKTERYSTYKA:

Łatwe sterowanie

Peter Lynn Hype  jest doskonałym towarzyszem dla ludzi uwielbiających rekreację i dobrą zabawę na świeżym powietrzu. Skrzydło zostało zaprojektowane w taki sposób, by jego sterowanie było jak najbardziej intuicyjne. Już od pierwszego lotu, będziesz wiedział jak latawiec reaguje nawet na najdelikatniejsze nasze polecenia. Każdy rozmiar Hype  posiada takie same parametry lotu, jest przewidywalny oraz stabilny. Im większy latawiec, tym większą moc generuje, stawiając nas przed kolejnym wyzwaniem.

Prosty restart

Hype jest skrzydłem treningowym, nie mogło w nim zabraknąć łatwego restartu. Jest to bardzo ważna cecha dla osób które zaczynają zabawę z landkitingiem i powerkitingiem . Jeśli latawiec znajduje do dołu krawędzią natarcia, wystarczy pociągnąć jedną linkę sterującą. Przy odrobinie wprawy skrzydło w oka mgnieniu wystartuje ponownie bez pomocy drugiej osoby. Super stabilność

Kolejną bardzo ważną cechą skrzydła jest jego stabilność lotu. Nawet przy mało korzystnych warunkach wiatrowych Hype  sprosta Twoim oczekiwaniom pozostając przewidywalnym i bardzo stabilnym. Nie zaznasz tutaj wylatywania latawca poza okno wiatrowe.

Stała moc

Latawiec szybuje bardzo płynnie w każdym miejscu okna wiatrowego. Nie doświadczysz tu nagłego przyrostu mocy. Dzięki specjalnie opracowanemu profilowi skrzydło generuje wszędzie stałą i przewidywalną siłę.

CECHY:

Wloty powietrza wzmocnione taśmą

W górnej krawędzi latawca wszyto specjalną taśmę wzmacniającą wloty powietrza. Zabieg ten ma na celu poprawienie wytrzymałości podczas ewentualnych lądowań, oraz pomaga utrzymać kształt wlotów przy niższych warunkach wiatrowych. Innowacyjne krzyżowe napełnianie komór

System który zastosowano ma na celu łatwy i płynny przepływ powietrza wewnątrz czaszy. Aby utrzymać odpowiednie ciśnienie wewnątrz latawca otwory krzyżowe umieszczono w profilach wewnętrznych. Otwory zostały wykonane w takim kształcie, by cały latawiec bez problemu radził sobie z cięższymi warunkami i nie był podatny na rozerwania. Innowacyjne podejście konstruktorów Peter Lynn  bez wątpienia wyznacza standardy w projektowaniu skrzydeł.

Niezwykle wytrzymałe materiały

Poszycie latawca wyprodukowano z lekkiego i wytrzymałego materiału o nazwie Mirai Ripstop-Nylon 40D.  Do wytworzenia profili wewnętrznych użyto tego samego tworzywa lecz o gramaturze 70D.  Zabieg ten ma na celu zwiększenie sztywności konstrukcji przy zachowaniu niskiej wagi oraz poprawienie właściwości lotnych.

Wstępnie rozciągnięta uzda z Dyneemy

Zapomnij o wyciągających się linkach w latawcu. Już nigdy nie będziesz musiał regulować uzdy. Użycie najwyższej klasy cienkich linek Dyneemy  ma na celu nie tylko podniesienie wytrzymałości, ale również obniżenie wagi i poprawienie całej charakterystyki skrzydła dzięki małym oporom powietrza stawianym przez uzdę.

Zszywane zakończenia linek

Zszywanie końcówek linek jest zabiegiem który nadaje wytrzymałości i trwałości połączenia, dodatkowo minimalizuje opór powietrza podczas lotu. Linki w latawcu zostały obszyte otuliną z Dynacor’u odpornego na przecieranie.

W zestawie otrzymujesz:

  • Skrzydło
  • Pokrowiec
  • Strapy (pętle na nadgarstki)
  • Wytrzymałe linki z 
  • Instrukcja obsługi

Długości i wytrzymałości linek:

  • Hype 1.3 18m 50Kg
  • Hype 1.6 18m 75Kg
  • Hype 1.9 18m 100Kg
  • Hype 2.3 18m 150Kg
  • Hype 2.6 18m 150Kg

Film