Producent HQ4
Model Tropical Bird
Kod towaru 106522

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 128,96 PLN 129,00 PLN

Opis

Latawiec Tropical/Paradise Birdpozwala marzycielom przenieść się w świat baśni i fantazji,natomiast zwykłym wyjadaczom chleba gwarantuje niezapomniane wrażenia rodem z rajskiej, odludnej wysepki, gdzie praca na kilka etatów i problemy życia codziennego nie mają wstępu.Dzieci odnajdą w tym latawcu spełnienie swych magicznych wyobrażeń, a prawdziwych znawców ornitologii zachwyci kształtem i bogatą paletą barw. Nikt nie oprze się uspokajającemu tańcowi tych rajskich ptaków na wietrze. Wspaniała gra kolorów i rytm falujących wstęg ogona odprężą największego pracoholika i zaciekawią każdego gapia. Dzieci będą zachwycone mogąc panować nad tak ogromnym, dzikim ptakiem, a panie nie przejdą obojętnie pod unoszącą się feerią barw zaklętą w skrzydlate stworzenie. Latawiec można wznieść aż na 60m wysokości, co spowoduje, że trudno będzie odróżnić słodkie złudzenie, naturę od jednego z dzieł serii Flying Creatures. Ten jednolinkowy ptak pozwoli Ci na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości pełnej przyziemnych spraw, pozwolić wiatrom otulić twarz i pobiec w stronę słońca trzymając za linkę. Wspaniałe wrażenia i wyśmienity nastrój masz zagwarantowane, gdy tylko wypuściszTropical/Paradise Bird w przestworza.

Latawiec został zrobiony z  materiału o nazwie Ripstop-Polyester, ta tkanina charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami lotnymi, jest lekka, a zarazem wytrzymała. Szkielet został stworzony z włókna szklanego odpornego na uszkodzenia.

Wszystkie latawce Flying Creatures są ręcznie robione. Jakość wykonania gwarantuje sztab ekspertów którzy na okrągło sprawdzają jakość wykonania.

CHARAKTERYSTYKA:
  • Wymiary: Tropical Bird 150 x 75cm / Paradise Bird 150 x 113cm
  • Materiał: Ripstop-Polyester
  • Konstrukcja: włókno szklane Tropical Bird 2 + 4mm / Paradise Bird 3 + 4mm
  • Linka o wytrzymałości 17kg i długości 60m
  • Zakres wiatrowy: 8-38km/h