Producent HQ4
Model Swinging Twist
Kod towaru 109310

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 60,16 PLN

Opis

Swinging Twist to dekoracje które pasują w każde miejsce. Do ogrodu, na balkon, werandę lub do domu czy dziecięcego pokoiku. Ich uroczy wygląd odnajdzie się w każdej sytuacji, na co dzień, na przyjęciu urodzinowym lub jako dopełnienie kompozycji dekoracji wnętrza.

Każdy z Swinging Twist firmy Invento HQdzięki intensywnym kolorom rozjaśni wybraną przez Ciebie przestrzeń. Połączenie humoru ze spiralą dało niezwykle interesujący efekt, który przykuje uwagę każdego. Każde dziecko lub dorosły nie przejdzie obok nich obojętnie.

Do Wyboru:

Model żyrafy idealnie skomponuje się z motywem afryki w dziecięcym pokoiku, czy egzotycznymi dodatkami w Twoim domu lub ogrodzie. To także idealna ozdoba na przyjęcie urodzinowe dla najmłodszych. Piękna żyrafa Swinging Twist z długą spiralną szyją do złudzenia przypomina prawdziwą, żywą żyrafę. Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów odpornych na każde warunki pogodowe, dzięki czemu jej piękno będzie się utrzymywać przez długie lata.

Model węża idealnie nada się do pokoiku małego łowcy, czy ogrodu. To także idealna ozdoba na przyjęcie urodzinowe dla najmłodszych. Zabawny wąż z serii Swinging Twist z długą spiralną szyją do złudzenia przypomina prawdziwego węża. To wspaniały okaz z którego każdy zbieracz gadów, czy fanatyk węży będzie się cieszył mając go w swojej kolekcji. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów odpornych na każde warunki pogodowe, dzięki czemu jego piękno będzie się utrzymywać przez długie lata.

Model strusia jest pięknym dodatkiem do pokoiku dziecięcego, dziewczęcego czy na przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych. To zabawne zwierzątko, może i nie schowa głowy w piasek, ale przykuje uwagę wszystkich swoją długą spiralną szyją. Jest to przezabawna dekoracja która znajdzie się na pewno także w każdej kolekcji fanatyków tych pięknych zwierząt. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów odpornych na każde warunki pogodowe, dzięki czemu jego piękno będzie się utrzymywać przez długie lata.

Model Teatime jest idealną dekoracją do kuchni, na werandę lub do ogrodu. Każda gospodyni domowa spojrzy na niego z uśmiechem. Piękny niebieski w białe grochy dzban, spiralnie lejący herbatę do dużego kubka z kompletu to zabawny dodatek który rozbawi zarówno dzieci jak i dorosłych. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów odpornych na każde warunki pogodowe, dzięki czemu jego piękno będzie się utrzymywać przez długie lata.

Model Flowers odnajdzie się w każdym otoczeniu. Każdy ogrodnik, czy fanatyk pięknych kwiatów z pewnością chciałby go mieć. Piękna zielona konewka z narysowanym kwiatem, podlewająca tęczową spiralą barwne kwiaty doniczkowe może być również dekoracją na przyjęciach plenerowych. Jej przeznaczenie zależy tylko od Naszej wyobraźni. Wykonany jest z najwyższej jakości materiałów odpornych na każde warunki pogodowe, dzięki czemu jego piękno będzie się utrzymywać przez długie lata.

Swinging Twist od firmy Invento HQ wprowadzą uśmiech na każdą buzię, zawsze gdy będą w zasięgu wzroku.