Producent HQ
Model HQ SPIRALE DOLPHIN ZAWIESZKA
Kod towaru 109555
Dostępność W magazynie

15,99 PLN 44,99 PLN

Opis

Pomysłowość projektantów firmy HQ jest niewyczerpana. Tym razem skonstruowali nietypowy mobil – spiralę z podobizną dostojnego delfina skaczącego ponad grzbietami fal.

Poniżej linii morskiej wody znajduje się rzeczona spirala, która pod wpływem nie tylko bryzy, ale również zwykłego wiatru, wchodzi w ruch. Jest to piękny, hipnotyzujący taniec, pełen wdzięku i harmonii.

Podczas obracania wydaje się, że spirala to strumień wody, która jest w nieustannym obiegu. Mobil spowoduje, że poczujesz się jak na urlopie w nadmorskim kurorcie, odprężysz się i rozmarzysz. Wdzięcznie wyglądający delfin idealnie wpasuje się w wakacyjny klimat, ale także przywróci wspomnienie błogich, letnich wyjazdów, gdy za oknem ciasnego mieszkania w bloku będą rozpościerać się czarne chmurzyska. Spiralka ta doskonale wygląda zarówno na tarasie, balkonie, jak i w pomieszczeniu.

Nawet jeśli nie ma dużego przepływu powietrza nieruchomy Spirale Dolphin wspaniale ozdabia wnętrze, szczególnie przypadając do gustu najmłodszym wielbicielom mobili.

Delfiny zawsze budziły ciekawość i sympatię ludzi. Spiralka z jego wizerunkiem jest świetnym pomysłem na prezent nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Owy model cieszy się wyjątkową popularnością wśród dziewcząt. Wszak delfin to symbol przyjaźni, miłości, inteligencji i piękna, a delikatny ruch „wody” przywodzi na myśl idealną harmonię.

CHARAKTERYSTYKA:
  • Materiał: Ripstop-Polyester
  • Średnica spirali: 30cm
  • Wysokość zawieszki bez linki: 80cm, z linką: 115cm
  • Wymiary Delfina: 26x10cm