Producent HQ4
Model Spacerail Glow in the dark
Kod towaru 501930

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 107,46 PLN 109,00 PLN

Opis

Spacerail Glow in the Dark to zabawki w stylu kolejki górskiej, które wyróżniają się pośród wszystkich kolejek swoją specyficzną zaletą - jest to jedyny świecący w ciemności tor! Każda ze zjeżdżalni daje możliwość układania swoich własnych, wyjątkowych tras - których piękno będziemy mogli podziwiać nawet nocą.

Spacerail Glow in the Dark to nowsza wersja Spacerail stworzona by jej pasjonujące piękno, mogło zostać zauważone również w ciemności. Tak jak w poprzedniej wersji ten tor może być dowolnie rozbudowywany lub modyfikowany. Dzięki elementom zmiennym każda z budowanych tras może być wyjątkowa i niepowtarzalna.

Możliwość tworzenia własnych torów pobudzi wyobraźnię, wspomoże rozwój logicznego myślenia a także sprawność manualną. Ułatwi to również zrozumienie praw fizyki. Każdy stworzony tor, możemy dowolnie rozbudowywać, lub zmieniać. Wszystkie świecące w pięknym zielonym odcieniu trasy jakie przebędą metalowe kulki mogą zawierać zakręty, proste, pochylenia, unoszenia czy spady jak i małe lub duże zakręcone pętle. 

Spacerail Glow in the Dark dostępne są w różnym poziomie zaawansowania. W zależności od długości trasy i poziomu zabawki  podróże metalowych kulek z punktu startowego do punktu docelowego po świecących szynach mogą być dynamiczne i szybkie lub subtelniej powolniejsze. W tych zestawach również znajduje się winda zasilana na baterie, która przeniesie każdą kulkę z powrotem w punkt startowy, dając efekt zapętlania całej ścieżki i niekończącej się zabawy. 

W każdym zestawie Spacerail znajduje się: 

  • instrukcja montażu i zilustrowanie w języku angielskim i niemieckim, 
  • podstawa na której będzie budowany tor, 
  • metalowe proste i plastikowe w kolorze intensywnie zielonym, elastyczne świecące w ciemności rury, 
  • przełączniki oraz inne elementy niezbędne do zbudowania kolejki górskiej . 
  • Do każdego zestawu dołączone są także metalowe kulki. 
  • Ilość i wielkość elementów w zestawie, jest zależna od poziomu zaawansowania toru.
  • Baterie nie znajdują się w zestawie. 

Ze względu na niektóre małe elementy zalecana jest obecność osoby dorosłej podczas budowy i użytkowania zabawki przez dzieci poniżej 8 roku życia.

Podróż z Spacerail Glow in the Dark może być fascynującą niekończącą się zabawą - nawet w nocy!

Film