Producent HQ4
Model Rekin
Kod towaru 106534

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 85,96 PLN 85,99 PLN

Opis

HQ SharkKite to przedstawiciel serii Flying Creatures, która jest rewolucją w świecie latawców jednolinkowych. Latający rekin przeznaczony jest dla każdej osoby, w każdym wieku, która uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Jeśli nie przepadasz za kąpielami słonecznymi bądź wodnymi nad morzem, będzie to idealna alternatywa dla Ciebie i Twoich bliskich. Złap wiatr i oddaj się wakacyjnej przygodzie!

Shark Kite swoimi gabarytami wzbudzi zainteresowanie każdego na plaży. Dodajmy do tego możliwość wysłania go aż na 60m w górę, a otrzymamy w przestworzach prawdziwą bestię. Groźny wygląd dodaje jedynie animuszu, gdyż latawiec ten idealnie nadaje się dla ciekawskich dzieciaków, spragnionych atrakcji dorosłych oraz fanów nadmorskich i nadoceanicznych klimatów. Nietypowa forma, groźne zęby i aerodynamiczny kształt powodują, że nasza czarna ryba zdominuje wszelkie plaże, a także wprowadzi wakacyjny klimat gdziekolwiek ją wypuścisz na wolność. W tym wypadku również łatwo stwierdzić, że to co proste jest niezawodne.

Prosta, estetyczna forma, brak zbędnych ozdób powodują, że latawiec będzie odpowiedni dla najbardziej wymagającego łowcy przygód niezależnie od płci, wieku i upodobań. Nie trzeba być również fanem serii „Szczęk” ani „Piekielnej Głębi”, aby zachwycić się tą „latającą rybą”. Jedno jest pewne – Shark jest przeznaczony dla ludzi wiedzących czego chcą od życia, nie akceptujących półśrodków ani banalnych form. Sharkto prawdziwy władca troposfery wśród Flying Creatures.

Rozłożenie latawca, jego wystartowanie jest bardzo proste i przyjemne. Każdy bez problemu sobie z tym poradzi. Z uwagi na jednolinkową konstrukcje, nawet młodzi adepci sportów wietrznych nie napotkają na swojej drodze żadnych przeszkód.

Latawiec został zrobiony z materiału o nazwie Tafetta, ta tkanina charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami lotnymi, jest lekka, a zarazem wytrzymała. Szkielet został stworzony z włókna szklanego odpornego na uszkodzenia.

Wszystkie latawce Flying Creatures sąręcznie robione. Jakość wykonania gwarantuje sztab ekspertów którzy na okrągło sprawdzają jakość wykonania.

CHARAKTERYSTYKA:

Shark 4'

  • Wymiary: 120cm x 108cm
  • Materiał: Tafetta
  • Konstrukcja:
  • Linka o wytrzymałości 15kg i długości 60m
  • Zakres wiatrowy: 11-38km/h

Shark 7'

  • Wymiary: 210cm x 190cm
  • Materiał: Tafetta
  • Konstrukcja: włókno szklane 2 + 5mm
  • Linka o wytrzymałości 25kg i długości 60m
  • Zakres wiatrowy: 8-38km/h