Nowość
Producent HQ4
Model Rush V Pro School
Kod towaru 118043
Rozmiar 300
Dostępność W magazynie

949,00 PLN 1 203,00 PLN

Opis

HQ Rush V Pro School jest rewolucją w klasie latawców treningowych. Latawiec doskonale sprawdzi się jako pierwszy napęd do mountainboarda bądź buggy może posłużyć także do rolek, łyżew czy też longboarda. Bawiąc się nim statycznie nauczymy się sterowania oraz opanujemy niezbędne podstawy przed wejściem na pełnowymiarowe latawce. Dzięki zastosowaniu depowera mamy pełną kontrolę nad jego mocą.

Przyjemna charakterystyka

Charakterystyka latawca jest bardzo przyjemna. HQ Rush V Pro School zachowuje się bardzo przewidywalnie w każdym miejscu okna wiatrowego, nie zaznasz tutaj nieoczekiwanego przyśpieszenia czy też szarpiącej siły. Latawiec lata płynnie zarówno po krawędzi okna wiatrowego, jak i w samym Power Zone.

Stabilność

Z racji na konstrukcję oraz profil latawca nie mogło w nim zabraknąć stabilności. Ta cecha jest szczególnie ważna dla adeptów wietrznego szaleństwa. Nawet przy nie równych warunkach wiatrowych, latawiec nie przepada i nie dostaje backstall’a przy zaciągniętym barze.

Zakres wiatrowy

HQ Rush V Pro School ma ogromny zakres wiatrowy (8-45km/h). Oznacza to, że możesz nim już latać od lekkiej bryzy kończąc na silnym wietrze. Przy lekkich warunkach wiatrowych możesz bez żadnej obawy kształcić swoje umiejętności sterowania. Jeśli powieje mocniej, HQ Rush V Pro School pokaże ukryty pazur i da Ci siłę do przemieszczania się na wszelkiego typu sprzęcie.

Wyciągnij i lataj

Latawiec został fabrycznie przygotowany byś po wyjęciu go, mógł od razu przystąpić do latania. Wszystkie linki są od razu podłączone, zarówno do baru jak i latawca.  

Jakość wykonaniaDo produkcji użyto tylko najlepszych i najwytrzymalszych materiałów. Każdy szew jest wykonany z najwyższą starannością. Wszystko zrobione tak, by było praktycznie niezniszczalne i przetrwało uderzenia w ziemie, które są niestety częste u adeptów.

W zestawie otrzymujesz :

  • Latawiec HQ Rush V Pro 300 School
  • Kompletny bar
  • Komplet linek wykonanych z Dyneemy ( 4 x 20m / 220kg)
  • Pokrowiec
  • Instrukcja

Charakterystyka:

  • Rozpiętość: 300cm 
  • Wiatr: 8-45km/h, 5-28mph
  • Linki:220kp, 4x20m