Producent HQ4
Model Rocket Whistler
Kod towaru 360278

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 21,46 PLN 21,99 PLN

Opis

Znudziły Ci się dmuchane piłki i szukasz nowej rozrywki podczas pobytu na plaży? Wypróbuj nową grę plażową Rocket Whistler!

Rakiety Rocket Whistler & Rocket Whistler XL to zabawki stworzone z myślą o aktywnym wypoczynku. Zostały wzorowane na rakiecie Nerf Vortex Aero Howler.

To modna ostatnio zabawka sportowa, zwana inaczej gwiżdżącą rakietą. Przypomina piłkę do footballu amerykańskiego, jednak w odróżnieniu od niej posiada doczepione stateczniki i wyposażona jest w boczne wbudowane gwizdki, które wydobędą z siebie wyjątkowe dźwięki już przy małych, krótkich rzutach

Dzięki swojemu unikalnemu, aerodynamicznemu kształtowi piłka jest szybka i obraca się podczas lotu.

Rocket Whistler jest łatwy w łapaniu i precyzyjny w rzucaniu, możesz go posłać na odległość nawet 90 metrów. Dzięki swojej miękkiej budowie nie musisz się obawiać kontuzji podczas gry, a niewielkie rozmiary piłki Rocket Whistler sprawią, że możesz ją zabrać zawsze i wszędzie.

Rocket Whistler stworzona z myślą o malutkich rączkach dzieci ma niezwykle wyprofilowaną budowę zapewniającą łatwe bezpieczne przyjmowanie rzutów jak i ich wykonywanie.

Jest to zabawka bardziej dostępna, bezpieczniejsza i mniejsza - przeznaczona dla dzieci już od 5 roku życia.

To idealny sposób na spędzenie aktywnie i jednocześnie bezpiecznie wolnego czasu z rodziną.

Rozmiary:

  • M - 16 cm
  • XL - 34 cm

Dzięki swojej miękkiej budowie Rocket Whistler mogą być używane zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu, bez obaw o kontuzje. Niewielkie wymiary pozwalają na łatwe przechowywanie jak i transport tej rakiety nawet w kieszeni spodni.