Producent HQ
Model HQ Prodigy
Kod towaru 117122

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 999,00 PLN

Opis

Prodigy to jeden z niewielu latawców na rynku do zastosowań czysto race’owych oraz do osiągania niewyobrażalnie dużych prędkości. Posiada high-endową kontrolę. Jeśli jesteś już sprecyzowanym riderem i chcesz poczuć szybkość, której możesz jedynie doświadczyć jadąc autem na autostradzie, to Prodigy będzie idealnym wyborem. Z tym skrzydłem pobijesz w oka mgnieniu swoje życiowe rekordy. Możesz być pewien, że nie trafisz na plaży na równego sobie.

W ostatnich latach postęp w projektowaniu latawców przeszedł znaczną metamorfozę. HQ Prodigy jest najbardziej zaawansowanym technologicznie latawcem fullpower i jego esencją.

Próbowałeś kiedyś w latawcu typu allround zaciągnąć linki hamulcowe? Jeśli tak, to zapewne spotkałeś się z mizernym efektem przyrostu mocy. HQ Prodigy jest inny - zaciągnięcie delikatnie linek hamulcowych daje ogromnego „kopa”, a Ty czujesz się jakbyś wrzucał kolejne biegi w swym ścigaczu.

Latawiec zaprojektowano tak, by dawał ogromną moc z każdego metra kwadratowego. A jednocześnie pozostał zwrotny, szybki i stabilny. Zdecydowanie nie jest to latawiec do statycznego snucia się po spocie. To prawdziwy diabeł wcielony w postaci latawca.

Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Do produkcji użyto tylko najwytrzymalszych i najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Krzywe i rozchodzące się szwy nie wchodzą w grę. Specjalnie wybrane osoby pracujące w sztabie HQ dbają o jakość ręcznej produkcji.

  • Ekstremalnie szybki oraz skrętny
  • Sprawdzowy na zawodach i konkursach
  • Gigantyczna moc generowana przez każdy m2 skrzydła
  • Akceleracja poprzez zaciągniecie hamulców

Jak na skrzydło race’owe przystało, jest sprzedawane jedynie w wersji KO (Kite Only). Dlaczego? Każdy prawdziwy racebuggy pros, ma swoje ulubione manetki oraz linki.

Zestaw zawiera latawiec oraz pokrowiec.