Producent HQ4
Model Ptaki i owady 3D
Kod towaru 100838

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 60,16 PLN

Opis

Przedstawiamy przepiękne Country Style Home & Garden Decor od firmy Invento HQ które wprowadzą do Twojego ogrodu, werandy czy balkonu ciepłą i przytulną atmosferę z nutą wiejskiego stylu.

Piękno tych ozdób zainteresuje każdego, niezależnie od wieku. Firma Invento HQ postawiła na wiejski nastrój ozdób które przypomną Ci dzieciństwo spędzane na łonie natury. Czy pamiętasz zatroskane Matki i Babki okrywające delikatnie dzieciom głowy kraciastymi chustami ?  Na tym wspomnieniu wzorowano kolorystykę tych dekoracji. Dawniej na wsiach każda kobieta nosiła piękne, subtelne kraciaste suknie trzymając w dłoni wiklinowy kosz ze świeżymi zebranymi o poranku darami natury. Wspaniałe Country Style Home & Garden Decor przypomną Ci właśnie te cudowne chwile ilekroć na nie spojrzysz. Dziś nie każde dziecko ma możliwość doznania tych radosnych dni na pachnącej świeżym chlebem wsi.

Każdy z Country Style Home & Garden Decor wykonany jest z materiału odpornego na promienie UV, mróz czy deszcz.Stelaż i obramowanie wykonane są z włókna szklanego dzięki czemu nie straszny jest tym ozdobom mocny wiatr. Są to materiały z najwyższej jakości które pozwolą na długoletnią radość z tych niezwykłych dekoracji. Zielono czerwona przepiękna kratka oraz ozdobna wstążka dodaję delikatności każdej z tych ogrodowych ozdób.

Teraz dzięki Country Style Home & Garden Decor  firmy Invento HQ możesz wprowadzić do miejskiego tłoku i szumu nutę wiejskiego spokoju i ciepła.

Do wyboru:

1. Paradise Flower Patch

2. Paradise Flower Ilusion

3. Paradise Flower Country Style

4. Paradise Flower Grandiet Colors

5. Paradise Flower Rainbow

6. Paradise Flower Multicolor

Film