Producent HQ4
Model Multi Kite
Kod towaru 117640
Dostępność W magazynie

197,76 PLN 199,00 PLN

Opis

Tego jeszcze nie było! Dwie konstrukcje w jednym latawcu!

Konstruktorzy HQ przeszli najśmielsze oczekiwania użytkowników. Stworzyli innowacyjny system sterowania latawca. Multi Kite łączy w sobie cechy rekreacyjnego latawca jednolinkowego oraz dwulinkowego latawca sterowanego (sportowego / akrobacyjnego).

To latawiec dla całej rodziny!

Młodsze dzieci mogą używać ustawienia jednolinkowego, starsze (+10lat) oraz rodzice ustawienia dwulinkowego. To innowacyjne i ekonomiczne rozwiązanie uprzyjemni niejeden rodzinny piknik czy wakacyjny wyjazd. Gdzie jest haczyk? A no w tym, że nie będziesz mógł się opędzić od piszczących z zachwytu dzieciaków i musisz się przygotować na rozdzielenie czasu pilotowania po równo.

Całkowita długość latawca z ogonem to ponad 12m – zrobi wrażenie na każdym! Ogon podczas ostrych skrętów tworzy piękne wzory. Wyraziste barwy w które „ubrano” latawiec widać z daleka. Dodając do tego długą na 60m linkę możemy być pewni że nasz latawiec zostanie dostrzeżony z daleka przez gapiów.

Wygoda przede wszystkim!

Do zestawu dołączone są wygodne uchwyty sterujące. Dadzą Tobie i Twojej rodzinie pewne trzymanie oraz wyczucie latawca podczas wykonywania najrozmaitszych ewolucji na niebie. Każdy z nich jest oznaczony innym kolorem. Nigdy nie pomylisz się biorąc je w dłonie. Dla Twojej wygody w zestawie znajduje się także kółko do nawijania linek. Od dzisiaj rozwijanie linek będzie szybkie i proste.

Zainstalowane krętliki na linkach zapobiegają skręcaniu się ich. Któż chciałby po udanej zabawie z latawcem wracać do domu i rozkręcać linki?

Multi Kite został wykonany z bardzo wytrzymałego Ripstopu-Polyestru. Z identycznego materiału produkuje się pełnowymiarowe latawce do landkitingu czy też kitesurfingu. Możesz być spokojny o jego wykonanie, gdyż firma HQ nieustannie dba o jakość produkcji.

Latawiec po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Spakujesz go bez problemu w każdą torbę czy plecak, a podczas rodzinnego wyjazdu w wypełnionym po brzegi bagażniku z pewnością znajdziesz na niego miejsce.

Charakterystyka:

  • Szerokość: 87cm
  • Długość: 1230cm
  • Materiał: Ripstop-Polyester
  • Linki: poliester 20 kp 2 x 25m na nawijak ze strapami + poliester 40 kp, 60 m na szpuli
  • Wiatr: tryb pojedynczej linii: 2-5 Bft. (11-38 km / h l 7-24 mph)
  • Wiek: 10+