Producent HQ
Model Kiteboard Moana
Kod towaru 119822

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 2 249,00 PLN

Opis

HQ Moana jest uniwersalnym kiteboardem przeznaczonym dla riderów na każdym poziomie zaawansowania. Nie ważne czy jesteś początkujący czy też wyjadasz na spocie. Z HQ Moana czekają Cię loty marzeń jak i postęp w jeździe przy najróżniejszych warunkach. Ten freerideowy deck zapewni Ci wiele udanych sesji na wodzie.

W desce zastosowano wzmocnienia z włókna węglowego. Daje to bardzo przyjemną sprężystość (flex) podczas wykonywania skoków oraz miękkie lądowania na tafli wody. Zastosowanie takiego rozwiązania ma także wpływ na sztywność deski podczas halsu. Osiągnięto konsensus między „klejenia się” deski do tafli wody a pełną kontrolą skoku.

Zaokrąglony profil HQ Moana daje doskonałe czucie deski zarówno na płaskiej tafli jak i na falach. W dodatku samo pływanie wymaga mniej siły, przez co mamy więcej energii na zabawę. A przecież nikt nie lubi siedzieć na plaży gdy są warunki. To dzięki intuicyjnemu wyczuciuMoany możesz być pewien, że czeka Cię szybki progres.

Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Deska będzie służyć Ci wiele sezonów bez potrzeby wymiany jej na inną.

Kiteboard dostępny jest w dwóch rozmiarach:

  • 140 x 40cm
  • 140 x 43cm.

Rozstaw wiązań: od 59 do 65cm.

HQ Moana 140 x 40cm przeznaczona jest dla osób do 90kg, rozmiar 140 x 43cm dla osób o wadze powyżej 75kg. Deska została wykonana w całości w Europie.