Producent HQ4
Model Ozdoba ogrodowa motyl 3D
Kod towaru 101030

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 17,20 PLN 73,99 PLN

Opis

Przedstawiamy nowocześnie zaprojektowane ozdoby firmy HQ - Light Catchers, stworzone do ogrodu, patio lub dowolnego miejsca w domu. Podkreślą kreatywność i wzmocnią efekt tworzonej kompozycji. Pięknie utrzymywane światło zapewni magiczny nastrój po zachodzie słońca lub w pochmurny dzień. Są idealne zarówno do urozmaicenia kompozycji kwiatowych, jak i udekorowania ogrodowych ścieżek czy ozdób w domowym zaciszu. 

Fluorescencyjne materiały akrylowe używane do tworzenia Light Catchers przesuwają nawet najmniejsze światło naturalne lub sztuczne o długość fali światła, dzięki czemu świecą po brzegach jakby oświetlane od środka. Daje to magiczny rezultat przykuwający uwagę każdego. 

Ozdoby te nie potrzebują prądu, ani baterii dlatego są idealne na każdą porę roku. Oświetlą kolorami nawet biały, zimowy dzień. Wystarczy odrobina słońca lub światła, by rozjaśniały wybraną przestrzeń intensywnością kolorów. 

Light Catchers dostępne są w różnych kształtach i w różnej kolorystyce. Wykonane z wysokiej jakości materiału oraz odpornego na zmieniające się warunki pogodowe. Stelaż wykonany z włókna szklanego pozwala na delikatne kołysanie się rzeźb na wietrze, dzięki czemu ich efekt staje się bardziej hipnotyzujący.

Dostępne w rozmiarach:

  • 12 cm
  • 20 cm