Producent HQ4
Model Ozdobna zawieszka
Kod towaru 109462

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 60,16 PLN

Opis

Twist od firmy Invento HQ, to pięknie prezentujące się ozdoby łatwe do zamontowania w ogrodzie, na balkonie lub werandzie, jak i w domu, czy pokoju dziecięcym. Każda z tych dekoracji posiada przepiękną, długą spiralę, która faluje delikatnie przy najmniejszym podmuchu wiatru dając magiczny tęczowy efekt.

Te cudowne ozdoby to również idealny element dekoracyjny przyjęć urodzinowych, jak i imprez plenerowych. Bogaty wybór wzorów Twist pozwoli nam na wybranie odpowiedniej do naszych potrzeb ozdoby. Znajdziemy wśród nich klasyczne barwne spirale, spirale w morskim stylu, spirale z pięknymi skrzydlatymi ptakami, czy motylami jak i zabawne urocze biedronki, pszczółki czy ważki idealne dla udekorowania przyjęć dziecięcych czy pokoju naszych pociech. Dla każdego - dorosłego, czy dziecka - znajdzie się odpowiedni Twist.

Piękna budowa to nie wszystko o co zadbała firma Invento HQ. Każdy z Twist'ów wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, odpornych na blaknięcie oraz warunki pogodowe. Są to elementy zdobnicze bardzo łatwe w przechowywaniu oraz montażu.