Producent HQ4
Model Zawieszka spiralna
Kod towaru 109335
Wersja Swallowtail

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 64,46 PLN 64,99 PLN

Opis

Twist od firmy Invento HQ, to pięknie prezentujące się ozdoby łatwe do zamontowania w ogrodzie, na balkonie lub werandzie, jak i w domu, czy pokoju dziecięcym. Każda z tych dekoracji posiada przepiękną, długą spiralę, która faluje delikatnie przy najmniejszym podmuchu wiatru dając magiczny tęczowy efekt.

Te cudowne ozdoby to również idealny element dekoracyjny przyjęć urodzinowych, jak i imprez plenerowych. Bogaty wybór wzorów Twist pozwoli nam na wybranie odpowiedniej do naszych potrzeb ozdoby. Znajdziemy wśród nich klasyczne barwne spirale, spirale w morskim stylu, spirale z pięknymi skrzydlatymi ptakami, czy motylami jak i zabawne urocze biedronki, pszczółki czy ważki idealne dla udekorowania przyjęć dziecięcych czy pokoju naszych pociech. Dla każdego - dorosłego, czy dziecka - znajdzie się odpowiedni Twist.

Piękna budowa to nie wszystko o co zadbała firma Invento HQ. Każdy z Twist'ów wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, odpornych na blaknięcie oraz warunki pogodowe. Są to elementy zdobnicze bardzo łatwe w przechowywaniu oraz montażu.