Producent HQ4
Model Czarny Nietoperz
Kod towaru 100039

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 51,56 PLN 51,99 PLN

Opis

Światowy lider produkcji latawców przedstawia nam swój dość nietypowy model HQ Black Bat. Seria latawców Flying Creatures to istna sensacja! Black Bat do złudzenia przypomina prawdziwego nietoperza. Black Bat obok swojego wyjątkowego designu dodatkowo został obdarzony kontrastującymi ze sobą kolorami, które z daleka przykuwają wzrok. Latawiec wygląda niezwykle efektownie zarówno podczas lotu, jak i wtedy, gdy nie jest używany, a podwieszony pod sufitem czy na ścianie w pokoiku.

Każdy z nas marzył o władaniu stworzeniami znanymi z filmów i kojarzącymi się z ulubionymi bohaterami. Firma HQ znów wyszła naprzeciw potrzebom najmłodszych i stworzyła nie tyle nudny kawałek poliestru, co dopracowany w najdrobniejszym szczególe, przypominający nocne stworzenie latawiec. Jednak tym razem nietoperze nie budzą grozy i nie powodują koszmarów sennych , a są przyjazne i chętne do współpracy przy najlżejszym wietrze. Wszystkie latawce są wykonane ręcznie, zgodnie z najwyższymi wymogami które są standardem przy latawcach dla dzieci.

Materiał, z którego wykonano latawiec ripstop poliester jest materiałem charakterystycznym dla latawców do landkitingu, snowkitingu czy też kitesurfingu – jednym słowem jakość na pierwszym miejscu. Latawiec wykonany jest z najlepszych i najbardziej wytrzymałych materiałów dostępnych na rynku. Mocna linka o długości 25m / 50m dołączona do zestawu pozwoli nam wzbić latawiec na naprawdę zapierającą dech w piersiach wysokość. Bez wątpienia każdy z daleka go zobaczy.

Sztab projektantów i inżynierów firmy HQ dołożył wszelkich starań, by ich produkty były jak najbardziej stabilne w locie. Jest to bardzo ważna cecha podczas używania latawca przez dzieci. HQ Black Bat nie potrzebuje wielkiego wiatru, by wzbić się ku przestworzom, wystarczą mu naprawdę małe podmuchy. Latawiec jest bardzo mały po złożeniu - bez problemu zmieści się w torbie czy też plecaku. Będzie to idealny wybór na wyjazdy z rodziną za miasto. Latawiec sprzedawany jest w wersji gotowej do lotu.Zestaw zawiera wszystkie potrzebne elementy, by zacząć zabawę na świeżym powietrzu.

Wersja Small:

  • Wymiary: 60cm x 30cm
  • Materiał: Ripstop-Polyester
  • Konstrukcja: włókno szklane 2 + 1,5mm
  • Linka o wytrzymałości 10kg i długości 25m
  • Zakres wiatrowy: 8-21km/h

Wersja Big:

  • Wymiary: 120cm x 60cm
  • Materiał: Ripstop-Polyester
  • Konstrukcja: włókno szklane 2 + 4mm
  • Linka o wytrzymałości 17kg i długości 50m

Zakres wiatrowy: 11-34km/h