Producent G-Form
Model G-form Koszulka z ochraniaczem
Kod towaru GFKOSZBLCKL

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 369,00 PLN

Opis

Rewolucja w ochronie ciała podczas sportów ekstremalnych. Firma G-form stworzyła unikalny materiał i połączyła go w układ tworzący swoisty egzoszkielet. Ochraniacz ten idealnie dopasuje się do twego ciała, sprawiając że zapomnisz że masz go na sobie, aż do momentu ewentualnej kolizji, gdy przejmie za Ciebie 90% siły uderzenia. 

Nisko profilowa koszulka CompressionShirt została zaprojektowana tak by chronić i wspierać ramiona, mostek oraz żebra dzięki technologii ochrony reaktywnej (RPT™ – ReactiveProtection Technology), łączącej cechy materiału PORON® XRD™ oraz specjalistycznych materiałów i technologii opracowanych przez G-Form. Właśnie takiej ochrony potrzebujesz przed uderzeniami, które mogą być bolesne lub prowadzić do poważnych kontuzji. Koszulka G-Form Compression Shirt jest dosłownie jak zbroja. Każdorazowo pochłania ponad 90% energii uderzenia, zapewniając przy tym swobodę ruchów. Dzięki niewiarygodnemu komfortowi oddychającego, kompresyjnego materiału z efektem odprowadzania wilgoci, nasza koszulka jest odporna na zniszczenia i można ją prać wielokrotnie.

Ochraniacz G-Form wielokrotnie pozwoli Ci uniknąć obrażeń. W przeciwieństwie do kasków rowerowych, nie musi być wymieniany nawet po poważnym wypadku, nie traci też swoich właściwości ochronnych. Unikatową właściwością protektorów G-Form jest ich wymodelowanie, skompresowanie i ukształtowanie we właściwym ergonomicznym układzie na elastycznym materiale, który utrzymuje je bezpośrednio na powierzchni ciała. Dzięki temu protektor nie przemieszcza się nawet podczas długotrwałego i energicznego treningu, co zdecydowanie podwyższa jego właściwości ochronne.

Ochraniacz może być używany zarówno podczas ciepłych jak i zimnych dni, na wierzchniej stronie ubrania lub pod spodem. Wielokrotnie może być prany i zakładany, ponieważ wykonany jest z materiałów posiadających wieloletnią gwarancję używalności.

Cechy : 

  • Elastyczny – Lekki – Przepuszczający powietrze 
  • Technologia Ochrony Reaktywnej
  • Możliwość kompleksowego wielokrotnego stosowania

Made with:

Film