Producent Peter Lynn
Model Fury v3
Kod towaru VKPL4006A
Sezon 2016

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 4 299,00 PLN

Opis

Peter Lynn Fury jest odpowiedzią dla najbardziej wymagających riderów. Latawiec przeznaczony jest dla osób szukających skrzydła, które jest zarówno b ale jednocześnie oferuje ogromny potencjałiwydajność w najróżniejszych warunkach. Ze względu na wysokie Aspect Ratio ale jednocześnie wyważone Fury nadal jest bardzo szybki przez co dostarcza moc właśnie wtedy gdy jej potrzebujesz. Połączenie najważniejszych cech dla najbardziej wymagających użytkowników owocuje latawcem o rewelacyjnej stabilności, doskonałą obsługą oraz właściwościami. Wysoka wydajność szczególnie wyczuwalna jest przy dolnym zakresie wiatrowym.

Fury jest skrzydłem klasy freeride / freestyle z ogromnym potencjałem. Pięcio tubowy profil latawca gwarantuje doskonałe osiągi w każdej dziedzinie kitesurfingu. Peter Lynn Fury bez wątpienia docenią osoby którym zależy na dużej wydajności bez której kształcenie swoich umiejętności było by niemożliwe. 

CHARAKTERYSTYKA:

Wysoka wydajność: Peter Lynn Fury jest skrzydłem najwyższej klasy o niespotykanej dotychczas prędkości w powietrzu. Ściganie się w race z tym skrzydłem da Ci swobodę i nieograniczoną wolność. Fury oferuje także siłę, dzięki której dostaniesz się na wyższy poziom kitesurfingu. 

Doskonała obsługa: Aby doświadczyć pełnego potencjału latawca, musisz być pewny, że masz wszystko pod kontrolą. Tak też jest w tym przypadku. Peter Lynn Fury oferuję Ci najwyższy poziom prowadzenia od pierwszych halsów. Ustaw go na krawędzi okna wiatrowego i uwolnij drzemiącą siłę.  

Ostrzenie pod wiatr: Projektanci Peter Lynn zaskoczyli wszystkich fenomenalnymi osiągami podczas ostrzenia pod wiatr. Jazda na falach czy też skoki nie przeszkodzą Ci w powrocie! Już nigdy nie będziesz miał problemu, by wrócić w miejsce, z którego wyruszyłeś. W wyścigach ten aspekt będzie można wykorzystać do przejścia na stronę nawietrzną.  Ogromna winda:Lubisz skoki biggair? Peter Lynn Fury także! Ten latawiec pokaże Ci ukryty pazur gdy rozpędzisz się z nim do wysokich prędkości i go „zatniesz”. Potem możesz się spodziewać tylko jednego - oddalającej się tafli wody. Ze względu na dużą szybkości w locie Fury sprawdzi się podczas wykonywania kiteloopów. Doświadczonym riderom z pewnością przypadnie do gustu czysta adrenalina, którą oferuje skrzydło.

Specjalnie zaprojektowane rozmiary: Zazwyczaj gdy producent wypuszcza nowy latawiec ogranicza się do jego powielania w różnych rozmiarach. Sztab Peter Lynn podchodzi do tematu z innej strony. Każdy rozmiar Fury został specjalnie zaprojektowany i jest ukierunkowany do konkretnych celów. Fury został zaprojektowany pod freeride, lecz zachowuje właściwości do wave oraz freestyle. Im większy rozmiar tym latawiec ma większą tendencję do wyścigów. 

Łatwy restart oraz pełny de-power: Mimo, że AR latawca jest na wysokim poziomie, to ponowne jego uruchomienie nie sprawia żadnych problemów. Najnowsze technologie w połączeniu ze sprawdzonymi rozwiązaniami skutkują doskonałym bezpieczeństwem. Znany bar Navigator w połączeniu z pełnym de-powerem da Ci bezstresową jazdę

Wysokie Aspekt Ratio: Wszystkie rozmiary Fury mają wysoki współczynnik AR. Mniejsze rozmiary Fury mają mniejsze AR by być bardziej stabilne przy silnych wiatrach. Im większy latawiec tym większe AR. 

Pięć tub w profilu: W Fury zastosowano sprawdzone rozwiązanie pięciu tub poprzecznych. Daje to ogromną kontrolę dla ridera a zarazem stabilność konstrukcji. Konstrukcja Fury to SLE, która wykazuje doskonałe właściwości de-powera oraz dużą windę. 

Jakość materiałów: Fury został stworzony z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. 

Bezpośrednio połączone tuby Poszczególne segmenty pompowanego szkieletu konstrukcji są bezpośrednio połączone ze sobą. Dzięki specjalnie wzmacnianym szwom otrzymujemy ogromną protekcję przed rozerwaniem materiału. 

Onepump: Jednopunktowy system pompowania latawca - bardzo łatwy, szybki i efektywny. Wentyl chroniony jest wstawką z neoprenu.  Wzmocniona krawędź natarcia Krawędź natarcia została specjalnie wzmocniona. Ma to na celu ochronę tuby głównej, gdy będziemy przesuwać nią po piasku bądź innych przeszkodach.  Ustawienie mocy Dzięki szeregu ustawień, mamy możliwość dopasowania mocy generowanej przez latawiec według własnych preferencji.  Zabezpieczenie przed złym podłączeniem Aby uniknąć nieprawidłowego podłączenia linek mocy i sterujących, na ich skraju zastosowano inne końcówki mocujące. Dzięki temu działaniu, nie ma możliwości pomylenia się podczas podłączania baru do latawca. 

Zakresy wiatrowe:

Dostępne rozmiary Fury:

 • 6m2
 • 8m2
 • 10m2
 • 13m2

Dostępne rozmiary Fury Light:

 • 15m2
 • 17m2

Latawiec dostępny jest w trzech zestawieniach kolorystycznych:

 • Żółty (6, 8, 10, 13m2)
 • Czerwony (6, 8, 10, 13m2)
 • Niebieski / Żółty (15, 17m2)

Wersja RTF zawiera:

 • Latawiec Fury 
 • Plecak na latawiec 
 • Pokrowiec na skrzydło 
 • Instrukcja obsługi
 • Zestaw naprawczy
 • Kompletny Bar Nawigator (tylko w wersji RTF)
 • Linki wykonane z wytrzymałej Dyneem’y 350/350kg (tylko w wersji RTF)
 • Leash

Pompka sprzedawana jest oddzielnie.