Producent Flysurfer
Model Flysurfer VIRON2 deluxe
Kod towaru 5905895268724
Powierzchnia czynna 2,1
Aspect Ratio 3,2

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 2 000,00 PLN

Opis

VIRON2 DLX – razem z nim najprościej i najbezpieczniej wkroczysz w świat kitesurfingu.

Niesamowicie przyjazny dla użytkownika, maksymalnie bezpieczny z bardzo łatwym restartem i niewiarygodną stabilnością. Jego poprzednik stał się filarem szkółek kitesufingowych. To właśnie dzięki niemu granica wieku w nauczaniu kitesurfingu zeszła poniżej 10 lat. W nowym VIRON2 DLX poprawiono wydajność skrzydła, zapewniając tym samym większą kontrolę zarówno przy bardzo słabym jak i silnym wietrze.

Auto Relaunch

VIRON2 DLX sam wstaje niemal z każdej pozycji, nie zależnie od powierzchni na jakiej się znajduje (woda, śnieg, trawa). W momencie puszczenia baru schodzi po krawędzi okna wiatrowego na sam dół i tam czeka na nasze dalsze ruchy.

Funkcja ta szczególnie pomocna jest w snowkite'cie np. przy wpinaniu się w wiązania.

Łatwa obsługa

Dla nowicjuszy VIRON oferuje to wszystko, czego oczekują chcąc bezpiecznie zacząć zabawę z latawcem.

Nie za wolny, ale również nie super szybki z odpowiednimi siłami na barze i z dobrze dobranym depowerem sprawi, że nauka latania przyjdzie nadspodziewanie szybko i przyjemnie. Konstruktorom VIRONA2 DLX zależało na tym, aby latawiec był odporny na błędy, które popełniają początkujący. Błędy te często powodują nieprzyjemne upadki, zarówno na wodzie, lądzie czy śniegu.

Maksymalne bezpieczeństwo

VIRON2 DLX wyposażony jest w system bezpieczeństwa "Reefline-Safety" (RLS)

Po zerwaniu zrywki i aktywacji systemu krawędź natarcia ściąga się razem z końcówkami skrzydła ku środkowi. Dzięki temu zmniejsza się powierzchnia latawca, a on sam przestaje ciągnąć i opada na ziemię/wodę. Co ważne, możemy w każdej chwili na nowo wystartować latawiec.

Kolejnymi cechami, które powoduje, że jest to bardzo bezpieczny latawiec są: niewiarygodna stabilność i niespotykany w tej klasie latawców depower

Ogromna wszechstronność

VIRON2 DLX oferuje nieograniczone możliwości. Jest to latawiec, który umożliwia zarówno dorosłym jak i dzieciom bardzo płynne wejście w świat kiteboardingu. VIRON2 DLX daje również możliwość bezpiecznego powrócenia do tego sportu tym wszystkim, którzy doznali negatywnych doświadczeń w przeszłości. VIRON2 DLX wyznacza standardy dla latawców szkółkowych.

Bardzo proste olinowanie

Dla wszystkich, którzy boją się większej ilości linek - w Vironie po pierwsze jest ich dużo mniej, bo tylko na krawędzi natarcia i spływu, a po drugie całe olinowanie jest tak przemyślane, że splątanie jego jest niemal niemożliwe.

Odporny na wszystko

VIRON2 DLX to latawiec nie do „zajechania”. Bardzo odporny na uszkodzenia i nawet niedoświadczonej osobie ciężko będzie go zniszczyć. Bezkompromisowy w każdych warunkach, niezależnie od tego na jakim terenie i na jakiej desce jeździsz. Czy to deskorolka, rolki, mountainboard, SUP, snowkiting czy po prostu puszczanie latawca na plaży – VIRON2 DLX

Zestaw zawiera:

  • 1x VIRON2 DLX Kite “ready-to-fly”
  • 1x akcesoria + zestaw naprawczy
  • 1x instrukcja
  • 1x plecak
  • 1x BAR:2.5m & 4.0m: One Eyelet Bar with clam-cleat trimmer6.0m & 8.0m: Infinity Light Control Bar with clam-cleat trimmer

 Jako jedyna firma na rynku FLYSURFER oferuje każdemu po zakupie nowego modelu bezpłatną naprawę w czasie 12 miesięcy od momentu zakupu. Szczegóły na Free-Repair Warranty

Rozmiary: 2.5, 4 ,6, 8 m2

Filmy