Promocja
Producent Flysurfer
Model Flysurfer SPEED 4 LOTUS
Kod towaru 5905895269066
Powierzchnia czynna 6,8
Rozmiar 8
Rodzaj zestawu Ready To Fly
Aspect Ratio 5,9
Dostępność 3 – 5 dni

4 400,00 PLN 6 700,00 PLN

Opis

MAKSYMALNE OSIĄGI

Linia SPEED od zawsze była wizytówką Flysurfera. Tworzona, by zapewnić maksymalne osiągi i przełamywać granice doskonałości. Charakterystyczny, wydłużony kształt latawca od wielu lat rozpoznawalny jest na wszystkich spotach wodnych i lądowych, a jego niesamowite właściwości lotne są niedoścignione dla innych latawców pompowanych, jak również komorowych.

"Power is nothing without control" - to hasło idealnie pasowało do SPEED3. Jego następca SPEED4 osiąga jeszcze lepsze wyniki zarówno jeżeli chodzi o MOC jak i KONTROLĘ.

Ulepszona konstrukcja i zmieniony profil skrzydła w połączeniu z nowym „kosmicznym” materiałem „LOTUS” przesuwają granice doskonałości o krok dalej.

NOWY MATERIAŁ

Flysurfer od zawsze miał najwyższe standardy w zakresie jakości i trwałości. Teraz jako pierwsza i jedyna firma z branży kitesurfingowej zastosowała w SPEED4 zupełnie nową tkaninę posiadającą „efekt lotosu”. Użyty materiał jest nie tylko bardzo szczelny, a także odporny na brud, ale również niesamowicie gładki do tego stopnia, że nie można na nim nic wydrukować. Zdumiewającym jest fakt, iż jest on również 25% lżejszy od znanego do tej pory „DLEUXE” - przy zachowaniu równie wysokiej wytrzymałości.

Redukcja wagi spowodowała, że latawiec startuje wcześniej - również z wody, skręca szybciej, jest bardziej stabilny i zajmuje mniej miejsca po spakowaniu.

LOTUS” ma szczególne, niespotykane do tej pory właściwości hydrofobowe – zarówno woda jak i piasek nie „przyklejają” się do jego powierzchni. Testy wykazały, że materiał nie traci swoich unikatowych właściwości podczas jego użytkowania.

W nowym SPEED4 LOTUS zastosowano również jeszcze cieńsze oraz bardziej odporne na rozciąganie linki. To wszystko ma ogromny wpływ na całkowitą wydajność latawca

Niezmiennym dodatkiem do całości jest 6-miesieczna gwarancja darmowej naprawy !!!

WYJĄTKOWOŚĆ

Flysurfer znany jest z tego, że cykl produkcyjny danego modelu trwa 2,3, a czasami nawet więcej lat. Wypuszczając nowy model firma gwarantuje efekt nie tylko wizualny jak to mam miejsce u większości konkurencji, ale także gwarantuje dużo lepsze doznania podczas jazdy czy skoków. SPEED4 LOTUS jest jeszcze bardziej stabilny, ma większy zakres wiatrowy, a samo skrzydło jest bardziej trwałe.

Dzięki SPEED4 LOTUS będziemy latali wyżej i dłużej.

Na komplet RTF ( Ready to Fly) składa się:

  • SPEED4 LOTUS kite
  • Infinity 2.0 Control Bar z 21m flying lines
  • zestaw naprawczy
  • instrukcja (Kite & Bar)
  • plecak

Jako jedyna firma na rynku FLYSURFER oferuje każdemu po zakupie nowego modelu bezpłatną naprawę w czasie 12 miesięcy od momentu zakupu.