Producent Flysurfer
Model Flysurfer SONIC - FR
Kod towaru 5905895270307
Powierzchnia czynna 7
Rozmiar 9
Rodzaj zestawu Ready To Fly
Aspect Ratio 6,75
Sterowanie INFINITY RACE
Wersja INFINITY RACE
Długość linek 21+6
Długość 21 m + 6 m
Dostępność 3 – 5 dni

8 500,00 PLN

Opis

SONIC – FR zaprojektowany by wygrywać!

Ponieważ wyścigi w kiteboarding’u cieszą się coraz większą popularnością, dlatego Flysurfer postanowił wypuścić model ukierunkowany właśnie na tę dyscyplinę.

Dzięki współpracy z najlepszymi zawodnikami, przy zastosowaniu najnowszych metod projektowych, a także wykorzystując najlepsze materiały udało się stworzyć prawdziwą maszynę do wygrywania.

Wiedza zdobyta przez Flysurfera na przestrzeni kilkunastu lat projektowania latawców zamkniętokomorowych dała firmie już na samym wstępie dużą przewagę nad konkurencją.

Flysurfer stworzył nie tylko latawiec o najlepszych osiągach biorąc pod uwagę szybkość, ale także latawiec stabilny, wytrzymały i co najważniejsze, którego  właściwości nie  ulegają zmianie w trakcie jego użytkowania - co różnie bywa u konkurencji.

SONIC FULL RACE to bezkompromisowy latawiec dla zaawansowanych riderów, którzy posiadają gen rywalizacji. Dzięki unikatowej konstrukcji można na nim osiągać nie tylko bardzo duże prędkości,  ale także wykonywać niewiarygodnie długie i wysokie skoki.  

Zestaw  zawiera: 

1x SONIC - FR kite

1x zestaw naprawczy

2x instrukcja (Kite & Bar)

1x plecak

Latawiec sprzedawany bez free repair system

// Infinity 3.0 Race Control Bar

// Sharp Mini Ribs

Podwojona liczba komór na krawędzi spływu optymalizuje  przepływ powietrza zwiększając osiągi skrzydła przy jednoczesnym zachowaniu minimalnej wagi. Podobny system stosowany jest w zaawansowanych paralotniach.

// Maximum pressure valves

Zastosowanie nowego, bardzo wydajnego zaworu wlotowego na krawędzi natarcia powoduje wzrost ciśnienia w środku latawca. Dzięki temu Sonic –FR jest sztywny i stabilny..

// Low drag lines

Najnowsze, bardzo cienkie, a zarazem wytrzymałe linki dające minimalne opory powietrza”

FRONT LINES – tylko 1,2 mm przy wytrzymałości 200 kg  !!!

BACK LINES – tylko 0,8 mm przy wytrzymałości 160 kg !!!!

SONIC - FR dostępny jest również z barem 

// Infinity 3.0 Airstyle Control Bar

Rozmiary:  9, 11, 15, 18