Producent Flysurfer
Model Flysurfer PEAK 2
Kod towaru 5905895268809
Powierzchnia czynna 3,6
Aspect Ratio 4,2

Opcje produktu

Dostępność Wybierz opcje

od 2 500,00 PLN

Opis

Innowacyjny, jednopowłokowy latawiec z efektywnym depowerem

PEAK2 to druga generacja latawca wykorzystującego innowacyjną technologie SINGLE-SKIN.  Flysurfer jako pierwsza firma na świecie wypuściła seryjny latawiec jednopowłokowy z efektywnym depowerem. Z uwagi na jego nieprzeciętne właściwości. PEAK bardzo szybko zyskał rzesze fanów.

W PEAK2 poprawiono wszystkie właściwości lotne pozostawiając skrzydło bardzo stabilne i przede wszystkim bezpieczne.

Przy większym wydłużeniu latawca AR i cieńszym profilu skrzydła oraz zredukowaniu olinowania znacznie polepszono jazdę pod wiatr oraz skoki.

PEAK2 jest zdecydowanie szybszy i ciaśniej kręci kiteloopy. Bardziej zaawansowani riderzy będą mile zaskoczeni nowym latawcem i jego osiągami.

Wystarczy rozwinąć linki …

PEAK2 w kilka sekund może stać się twoim osobistym wyciągiem, który wciągnie cię na szczyt góry. Może być również napędem do longboarda, deskorolki czy rolek. Latem wyciągniesz go z plecaka i użyjesz do zabawy na desce SUP. I to wszystko przy wietrze poniżej 5 węzłów !!!

PEAK2 – miej go zawsze pod ręka …

Ekstremalnie słaby wiatr

PEAK2 posiada bardzo dużą moc w stosunku do powierzchni latawca.

Żaden inny latawiec z depowerem nie uniesie się wcześniej niż PEAK2. Przy 3-4 węzłach ten latawiec jest gotowy do startu!!!

Duży zakres wiatrowy

PEAK2 posiada niespotykaną moc w stosunku do jego powierzchni.  Dzięki wzmocnieniom na krawędzi spływu oraz natarcia , latawiec cały czas zachowuje swój profil przy minimalnej mocy. Latawiec doskonale sprawdza się zarówno przy minimalnym wietrze 3-4 węzłów jak również przy porywach powyżej 15 węzłów.

Minimalna przestrzeń po spakowaniu

Ze względu na bardzo małe wymiary po złożeniu latawca (56/14/14 cm dla rozmiaru 6m2) zapakowanie go do każdej podróżnej torby nie będzie stanowiło żadnego problemu. PEAK2 jest doskonałym latawcem na narciarskie wyprawy w góry. 

Waga

Wyeliminowanie dolnej warstwy materiału spowodowało znaczne zredukowanie wagi latawca - zaledwie 1.94 kg przy wielkości 6.0m2 Podczas zimowych wycieczek PEAK2 nie będzie stanowił dodatkowego obciążenia i w każdej chwili będziesz go mógł użyć jako własny wyciąg już przy najmniejszym powiewie wiatru.

Niezawodny system bezpieczeństwa

PEAK2 wyposażony jest w 4 linkowy Infinity Light Control Bar z efektywnym depowerem oraz systemem bezpieczeństwa FLS (front line system). W każdej chwili system ten może zostać aktywowany przez szybkie zerwanie zrywki (Infinity 2.0), co skutkuje natychmiastową utratą moc.

PEAK2 jest stabilny zarówno przy lekkiej bryzie jak również przy silnym, nierównym wietrze.

Bez pompowania!!!

PEAK2 po wyjęciu z plecaka jest od razu gotowy do startu. Jest niezawodny i bardzo łatwy w obsłudze. Można go szybko samemu wystartować i wylądować na każdym rodzaju powierzchni.

Plecak zintegrowany z trapezem

Jako opcja PEAK2 może być wyposażony w bardzo lekki, ergonomiczny plecak, który jednocześnie spełnia funkcje trapezu. To doskonałe rozwiązanie na górskie wyprawy, gdzie zależy nam na jak najmniejszym bagażu.

Cena 350 zł

Uniwersalne zastosowanie

Ląd- śnieg, longboard – montainboard - buggy, narty - snowboard, dzieci – dorośli, początkujący – zaawansowani.

PEAK2 to doskonały towarzysz wszystkich, nie tylko rodzinnych podróży.

Zestaw zawiera:
    • 1x PEAK2 kite “ready-to-fly”
    • 1x PEAK Infinity Light bar +ultra-light trimmer (pokrowiec na bar)
    • 1x akcesoria + zestaw naprawczy
    • 1x instrukcja
    • 1x PEAK torba

Jako jedyna firma na rynku FLYSURFER oferuje każdemu po zakupie nowego modelu bezpłatną naprawę w czasie 12 miesięcy od momentu zakupu.

Rozmiary 4, 6, 9, 12 m2

Filmy